MMA PLArchiwumFAME MMAZarobki w FAME MMA. “Lil Masti” liderką, Linkiewicz zgarnęła 200 tys., a Kruszwil…

Zarobki w FAME MMA. “Lil Masti” liderką, Linkiewicz zgarnęła 200 tys., a Kruszwil…

Zarobki w FAME MMA to temat zarówno intrygujący, jak i często ukrywany przez sportowców walczących w poznańskiej organizacji produkującej walki celebrytów. Wszystko dlatego, że “gwiazdy” FAME MMA często wielokrotnie przebijają wypłaty, jakie zgarniają gwiazdy poważnego MMA.

Zarobki w FAME MMA
Foto: FAME MMA

Kanał youtube’owy “Dla pieniędzy” dotarł do zarobków zawodników FAME MMA. Prześwietlono wynagrodzenia takich osób jak: Aniela “Lil Masti” Bogusz, Marta Linkiewicz czy Marek “Lord Kruszwil” Kruszel.

Zarobki w FAME MMA

Nie przedłużając zatem, poniżej zamieszczamy ustalenia kanału “Dla pieniędzy” dotyczące zarobków w FAME MMA:

Według tego źródła Aniela “Lil Masti” Bogusz miała zarobić aż… 450 tys. zł za walkę z Martą Linkiewicz na gali FAME MMA 4. “Lil Masti” swego czasu sięgnęła po pas mistrzowski poznańskiej organizacji.

Marta Linkiewicz natomiast galę wcześniej – na FAME MMA 3 mierzyła się z Esmeraldą Godlewską, którą pokonała. Za ten występ miała rzekomo zainkasować 200 tys. zł.

Kanał “Dla pieniędzy” ujawnił też zarobki “Lorda Kruszwila”. Marek Kruszel za pokonanie Mini Majka w najbardziej egzotycznej walce w polskim MMA (nawet tym celebryckim) zarobił 300 tys. zł.

Powyższe kwoty są oczywiście kwotami brutto, od których odprowadzany jest podatek skarbowy.

Zobacz także:

Pierwszy wywiad z Janem Błachowiczem po ogłoszeniu walki z Israelem Adesanyą na UFC 259! [WIDEO]

Jan Błachowicz (27-8) już szóstego marca stanie do pierwszej obrony pasa w kategorii półciężkiej. Polak podczas UFC 259 w Las Vegas zmierzy się z niepokonanym Israelem Adesanyą (20-0).

Jon Jones kpi z wagi półciężkiej! Widzieliście ten wpis?

Jon Jones w mediach społecznościowych postanowił zakpić z kategorii półciężkiej. ”Bones” zamierza już niedługo podbić wagę królewską

Tyson chce rewanżu z Kubiszynem! Co wy na to?

Krystian Kuźma ma nadzieje, że w niedalekiej przyszłości dojdzie do jego rewanżu z Mateuszem Kubiszynem. ”Tyson” podkreśla, że jest to dla niego sprawa honoru.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis