MMA PLFAME MMAZarobki w FAME MMA. “Lil Masti” liderką, Linkiewicz zgarnęła 200 tys., a Kruszwil…

Zarobki w FAME MMA. “Lil Masti” liderką, Linkiewicz zgarnęła 200 tys., a Kruszwil…

Foto: FAME MMA

Zarobki w FAME MMA to temat zarówno intrygujący, jak i często ukrywany przez sportowców walczących w poznańskiej organizacji produkującej walki celebrytów. Wszystko dlatego, że “gwiazdy” FAME MMA często wielokrotnie przebijają wypłaty, jakie zgarniają gwiazdy poważnego MMA.

Kanał youtube’owy “Dla pieniędzy” dotarł do zarobków zawodników FAME MMA. Prześwietlono wynagrodzenia takich osób jak: Aniela “Lil Masti” Bogusz, Marta Linkiewicz czy Marek “Lord Kruszwil” Kruszel.

Zarobki w FAME MMA

Nie przedłużając zatem, poniżej zamieszczamy ustalenia kanału “Dla pieniędzy” dotyczące zarobków w FAME MMA:

Według tego źródła Aniela “Lil Masti” Bogusz miała zarobić aż… 450 tys. zł za walkę z Martą Linkiewicz na gali FAME MMA 4. “Lil Masti” swego czasu sięgnęła po pas mistrzowski poznańskiej organizacji.

Marta Linkiewicz natomiast galę wcześniej – na FAME MMA 3 mierzyła się z Esmeraldą Godlewską, którą pokonała. Za ten występ miała rzekomo zainkasować 200 tys. zł.

Kanał “Dla pieniędzy” ujawnił też zarobki “Lorda Kruszwila”. Marek Kruszel za pokonanie Mini Majka w najbardziej egzotycznej walce w polskim MMA (nawet tym celebryckim) zarobił 300 tys. zł.

Powyższe kwoty są oczywiście kwotami brutto, od których odprowadzany jest podatek skarbowy.

Zobacz także:

Pierwszy wywiad z Janem Błachowiczem po ogłoszeniu walki z Israelem Adesanyą na UFC 259! [WIDEO]

Jan Błachowicz (27-8) już szóstego marca stanie do pierwszej obrony pasa w kategorii półciężkiej. Polak podczas UFC 259 w Las Vegas zmierzy się z niepokonanym Israelem Adesanyą (20-0).

Jon Jones kpi z wagi półciężkiej! Widzieliście ten wpis?

Jon Jones w mediach społecznościowych postanowił zakpić z kategorii półciężkiej. ”Bones” zamierza już niedługo podbić wagę królewską

Tyson chce rewanżu z Kubiszynem! Co wy na to?

Krystian Kuźma ma nadzieje, że w niedalekiej przyszłości dojdzie do jego rewanżu z Mateuszem Kubiszynem. ”Tyson” podkreśla, że jest to dla niego sprawa honoru.