Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLFENMocny transfer w organizacji FEN! Podpisali zawodnika, który stoczył 12 walk w M-1 Global!

Mocny transfer w organizacji FEN! Podpisali zawodnika, który stoczył 12 walk w M-1 Global!

To jest naprawdę dobra wiadomość! Organizacja Fight Exclusive Night zaskoczyła ogłoszeniem w mediach społecznościowych. Nowym nabytkiem drugiej siły MMA w naszym kraju został Maksim Grabovich (11-6). Już w tym momencie znamy szczegóły debiutu Ukraińca w naszym kraju.

Grabovich

Siedemnastego czerwca, podczas FEN 47 w Ostródzie zobaczymy debiut Grabovicha, który zmierzy się z doświadczonym Adrianem Zielińskim (22-12). Reprezentant Arrachionu Olsztyn po dwóch zwycięstwach z rzędu dostał szansę mistrzowską. Podopieczny Pawła Derlacza i Szymona Bońkowskiego na gali FEN 42 już w pierwszej odsłonie musiał uznać wyższość Cezarego Oleksiejczuka.

W walce wieczoru tego wydarzenia wystąpi mistrz wagi piórkowej Kacper Formela. Ponadto zobaczymy ciekawie zapowiadającą się walkę o tytuł w wadze lekkiej pomiędzy Łukaszem Charzewskim, a Patrykiem Duńskim.

Mocny transfer!

W tym miejscu trzeba pochwalić Fight Exclusive Night. Organizacja w mediach społecznościowych ogłosiła, że ich nowym zawodnikiem został Maksim Grabovich (11-6).

 Maksim Grabovich (11-6) podpisał kontrakt z naszą organizacją  – 12 walk w federacji M1 – kategoria lekka oraz półśrednia

Grabovich jeszcze nie tak dawno mógł pochwalić się passą pięciu zwycięstw z rzędu. Ukrainiec ostatnią walkę stoczył w czerwcu 2021 roku, gdy musiał uznać wyższość Daniila Prikaza.

Zobacz także:

Mocna wymiana zdań pomiędzy Zadorą, a Pasternakiem: Weź się za trenowanie, a nie… Co wy na to?

Dominik Zadora postanowił zareagować na jeden z postów dotyczących walki Michała Pasternaka w freakowej organizacji. W pewnym momencie doszło do mocnej wymiany zdań pomiędzy zawodnikami.

Zadyma przed UFC 287! Jorge Masvidal starł się z szukającym zaczepki Kevinem Hollandem [WIDEO] Widzieliście?

Gala UFC 287 odbędzie się już w najbliższy weekend, ale na kilka dni przed jej odbyciem powstała zadyma, którą sprowokował jeden z jej uczestników – Kevin Holland. Amerykanin zaczepił Jorge Masvidala i zaczęła się publiczna przepychanka.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis