MMA PLEwa BrodnickaMocna zaczepka w stronę Brodnickiej! Jej największy wróg pomaga ”Kamiszce”

Mocna zaczepka w stronę Brodnickiej! Jej największy wróg pomaga ”Kamiszce”

Robi się ciekawie. Dopiero zostało ogłoszone starcie między Kamilą Wybrańczyk, a Ewą Brodnicką i już pojawiają się pierwsze ”szpileczki”. Jak się okazuje w przygotowaniach ”Kamiszki” pomaga… Ewa Piątkowska, która wiadomo nie od dziś – ma duży konflikt z Brodnicką.

Wybrańczyk

”Tygrysica” w styczniu 2021 roku za pomocą mediów społecznościowych poinformowała kibiców jak zakończyła się jej sprawa sądowa z Ewą Brodnicką (19-1, 2 KO).

A teraz dobra wiadomość. Sąd uprawomocnił wyrok przeciwko Brodnickiej. Nasz geniusz zbrodni usłyszał wyrok 4 miesięcy ograniczenia wolności. Oprócz tego musi mnie przeprosić na łamach portali bokserskich i wypłacić zadośćuczynienie. Sprawa dotyczy oczywiście zaatakowania mnie po gali boksu w Ergo Arenie. Pamiętajcie! Wypieranie się tego, że podeszło się do kogoś, uderzyło i uciekło w budynku naszpikowanym kamerami to NIE jest dobry pomysł Jestem zadowolona z wyroku sądu, czekam na przeprosiny i przelew. A Ewie życzę owocnych prac społecznych.

Było też oświadczenie.

Ja Ewa Brodnicka przepraszam Ewę Piątkowską za to, że w nocy z 24 na 25 czerwca 2017 roku w Gdańsku, w budynku hali Ergo Arena przy Placu Dwóch Miast 1, naruszyłam nietykalność cielesną Ewy Piątkowskiej w ten sposób, że uderzyłam ją zaciśniętą pięścią w twarz.

Piątkowska pomaga Wybrańczyk!

Kamila Wybrańczyk już czwartego czerwca wraca do klatki. Podczas High League 3 w Ergo Arenie dojdzie do jej starcia z Ewą Brodnicką w formule MMA. Są już pierwsze ”szpileczki”. Jak się okazuje w przygotowaniach ”Kamiszki” pomaga Ewa Piątkowska. Na instagramie pojawiło się też nagranie.

Sami zobaczcie:

Posted by Freak Fight on Friday, April 29, 2022

Wybrańczyk będzie chciała wrócić na odpowiednie tory po ostatnich przegranych. Narzeczona Artura Szpilki miała szansę zdobyć pas FAME MMA i trzeba przyznać, że była to mocna i wyrównana walka. Ostatecznie na punkty wygrała Marta ”LinkiMaster” Linkiewicz. Ostatni start był już zdecydowanie gorszy.. Wybrańczyk niespodziewanie nie próbowała nawet przenieść walki do parteru, a uparcie wchodziła w wymiany ciosów z rywalką. Ponownie walka zakończyła się decyzją sędziów i tym razem lepsza okazała się Anna ”IFBB” Andrzejewska.

Aktualna karta walk:

Alberto “Alberto” Simao vs Marcin Dubiel
Robert “Robur WK” Orzechowski vs Robert “Hardkorowy Koksu” Burneika
Aniela “Lil Masti” Bogusz vs Zusje Astafiewa (LETHWEI)
Denis “Bad Boy” Załęcki vs Mateusz “Don Diego” Kubiszyn
Ewa Brodnicka vs Kamila “Kamiszka” Wybrańczyk

Zobacz także:

Będzie walka Sterling vs Aldo o pas UFC? Brazylijczyk “czeka na podpisanie kontraktu”

To byłaby niesamowita historia! Wygląda na to, że będzie walka Aljamain Sterling vs Jose Aldo o pas wagi koguciej UFC! Będzie, jeśli aktualny mistrz podpisze kontrakt, który został przygotowany i zawiera zestawienie z jednym z najlepszych zawodników wagi piórkowej i koguciej w historii mieszanych sztuk walki.

NIEOFICJALNIE: Daniel Omielańczuk w KSW! Znamy też rywala na jego pierwszą walkę po powrocie! Zaskoczeni?

To na razie nieoficjalne wieści, ale wygląda na to, że Daniel Omielańczuk wyląduje w KSW! Były zawodnik UFC i ACA ma powrócić do klatki polskiego giganta na jednej z najbliższych gal.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis