MMA PLNajnowszeJan BłachowiczMocna wypowiedź Prochazki po walce Błachowicz-Ankalaev: Każdy wie, kto jest mistrzem!

Mocna wypowiedź Prochazki po walce Błachowicz-Ankalaev: Każdy wie, kto jest mistrzem!

Jiri Prochazka (29-3-1) zabrał głos po main evencie UFC 282 w Las Vegas. Przypomnijmy, że Czech miał wystąpić na tej gali, gdzie doszłoby do natychmiastowego rewanżu z Gloverem Teixeirą. Prochazka doznał kontuzji i postanowił zwakować tytuł.

Błachowicz

”Denisa” pas mistrzowski w kategorii półciężkiej zdobył w czerwcu podczas UFC 275 w Singapurze. Reprezentant Czech po wielkiej wojnie w piątej odsłonie poddał Glovera Teixeire.

Po 5-rundach walki Błachowicz-Ankalaev sędziowie ogłosili remis. Z takim werdyktem nie mógł pogodzić się reprezentant Rosji. Ankalaev był przekonany, że powinien zostać zwycięzcą.

Prochazka komentuje!

Jiri Prochazka (29-3-1) w mediach społecznościowych postanowił skomentować walkę pomiędzy Janem Błachowiczem, a Magomedem Ankalaevem.

Właśnie obejrzałem walkę o ”tytuł”. Każdy wie, kto jest mistrzem. Daj mi trochę czasu.

Prochazka do amerykańskiego giganta trafił w 2020 roku. ”Denisa” po dwóch efektownych zwycięstwach dostał szansę mistrzowską. Prochazka znokautował Volkana Oezdemira oraz Dominicka Reyesa.

Zobacz także:

High League 6: Oficjalnie Murański zmierzy się z Najmanem! W klatce doszło do wielkiej awantury! Widzieliście?

To się dzieje naprawdę! Oficjalnie podczas gali High League 5 ogłoszono, że na kolejnym evencie dojdzie do wyczekiwanego starcia Marcina ”El Testosterona” Najmana z Jackiem ”Muranem” Murańskim. O tym pojedynku mówiło się już od naprawdę długiego czasu. Walka odbędzie się na szalonych zasadach. Tym samym ”Murana” warunki zostały wysłuchane.

Załęcki o konflikcie syna z Don Kasjo: Mam nadzieje, że spotka gdzieś Denisa przypadkiem na ulicy! Co wy na to?

Dawid Załęcki już dziś stoczy swój drugi pojedynek w freakowej organizacji. ”Crazy” podczas High League 5 w Łodzi stanie przed naprawdę dużym wyzwaniem. Załęcki w formule K-1 zmierzy się z doświadczonym zawodnikiem MMA – Vaso Bakocević. Czarnogórzec w naszym kraju dobrze znany jest z walk w organizacji KSW. ”Psychopata” skrzyżował rękawice chociażby z Borysem Mańkowskim, Arturem Sowińskim czy Anzorem Azhievem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis