MMA PLNajnowszeClout MMAMocna wymiana zdań Labrygi z Załęckim: Zachowałeś się źle, będę o tym mówił!

Mocna wymiana zdań Labrygi z Załęckim: Zachowałeś się źle, będę o tym mówił!

Na jednym z wczorajszych paneli konferencji Clout MMA 1 doszło do mocnej wymiany zdań pomiędzy Denisem Labrygą, a Denisem Załęckim. Były zawodnik WOTORE zapewnił, że ”Bad Boy” powinien przeprosić Daniela Omielańczuka za swoje słowa z filmiku. W tym momencie blisko sceny pojawił się Załęcki i doszło do wymiany zdań.

Załęcki

Niewykluczone, że w niedalekiej przyszłości dojdzie do takiego zestawienia. O walce Załęcki-Labryga mówi się już od jakiegoś czasu. Niewątpliwie w tym momencie Labryga byłby faworytem.

Labryga najbliższy pojedynek stoczy w sobotę na gali Clout MMA 1 w Warszawie. Będzie to starcie w formule K-1 z Dawidem Załęckim.

Denis został doceniony/zauważony i zadebiutował w freak fightach na gali High League, gdzie zaprezentował się z świetnej strony. Labryga już w pierwszej odsłonie znalazł sposób na reprezentanta ”Stron Ekipy” – Konrada Karwata.

Mocna wymiana zdań!

Na wczorajszej konferencji doszło też do konfrontacji słownej pomiędzy Denisem Załęckim, a Denisem Labrygą. Wszystko rozpoczęło się po słowach Labrygi, który stwierdził, że ”Bad Boy” powinien przeprosić swojego najbliższego przeciwnika.

Blisko sceny pojawił się Załęcki, który był zły, że Labryga wtrąca się w jego sprawy.

Denis Labyrga: Jak Denis jest człowiekiem i rzekomo uważa się za człowieka to powinien Daniela przeprosić. Te słowa, które padły na filmiku, o którym pamiętacie wy też ludzie… No to nieładnie się zachował Denis i te słowa są karygodne wobec Daniela (…) I tak już Dawid dałeś synowi po uszach.

Denis Załęcki: Po co pajacujesz? Zajmij się swoją walką. Co się wpi****

Denis Labryga: Ale tam ścisk stolarski. Jakie pajacowanie chłopie?  Masz tam kobietę? To się nie wpi**** w panel. Ty nawet chyba nie wiesz co to znaczy ”prujesz się”. Nie wiesz. No i jak z gościem rozmawiać? Ale jak do Ciebie bije? Kibicuje Danielowi – zachowałeś się wobec niego źle., to będę mówił głośno. Jesteś w środowisku? To powinieneś wiedzieć jak się zachować! Jakie nie wpi****? Na ogóle chcesz bić? Przy ludziach? Spotykać po 50 osób? No po co Ci to? I będziesz miał pojechane. Powinieneś się zachowywać jak należy i Ty bardzo o tym wiesz. Zasięgi to Ty sobie w ten sposób zbudowałeś, w taki ku**** właśnie.

Wspomniana wymiana zdań:

W main evencie zobaczymy walkę Marcina ”El Testosterona” Najmana z uznanym pięściarzem Andrzejem Fonfarą. W co-main evencie zaś były reprezentant polski w piłce nożnej Tomasz Hajto zmierzy się z byłym reprezentantem siatkówki – Zbigniewem Bartmanem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis