MMA PLNajnowszeHighleagueMistrz KSW zrobił sobie selfie na tle zadymy na trybunach podczas High League 3

Mistrz KSW zrobił sobie selfie na tle zadymy na trybunach podczas High League 3

On jest niesamowity! Mistrz KSW – Sebastian Przybysz to człowiek, którego nie można nie lubić! Posiadacz pasa mistrzowskiego wagi koguciej zrobił sobie selfie na tle zadymy, która miała miejsce podczas wczorajszej gali High League 3.

High League 3

Przypominamy, że tuż przed ostatnią walką imprezy, w której mieli zmierzyć się Denis Załęcki i Mateusz “Don Diego” Kubiszyn organizatorzy zdecydowali się zakończyć galę. Wszystko spowodowane było względami bezpieczeństwa, bowiem na trybunach wybuchła zadyma wśród kibiców.

Mówi się, że starły się ekipy pseudokibiców Lechii Gdańsk i Elany Toruń. Jak wiemy, Denis Załęcki to sympatyk toruńskiego klubu piłkarskiego, który ma nawet wydziarane na przedramieniu słowa; Elana Toruń.

Przez tę zadymę i wejście na halę policji gala High League została przedwcześnie zakończona:

Mistrz KSW zrobił sobie selfie na tle zadymy na trybunach podczas High League 3

Co ciekawe, na trybunach podczas tej gali obecny był mistrz KSW – Sebastian Przybysz. Polak był tam w towarzystwie jednego ze swoich klubowych kolegów – Aleksandra Georgasa. Obaj postanowili się nieco pobawić aktualną sytuacją i zrobili sobie urocze selfie podczas największej bójki podczas gali w ostatnich latach:

Przyznajcie, że nie można nie lubić tej dwójki zawodników. Jeszcze zabawny podpis: “Takie tam z kolegą w ZOO”.

Zobacz także:

High League 3: Wyniki NA ŻYWO! Wielkie emocje na gali! Zobacz, kto wygrał pojedynki

Gala High Leauge 3 już na żywo! Kibice doczekali się wydarzenia, które można oglądać live w systemie PPV lub będąc na żywo w ERGO ARENIE na granicy Gdańska i Sopotu. W tym artykule można śledzić wyniki walka po walce. Kto wygrał swoje pojedynki? – Zobacz! Start o godzinie 20:00.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis