MMA PLNajnowszeIsrael AdesanyaIsrael Adesanya komentuje zestawienie Błachowicz-Pereira i wskazuje zwycięzcę!

Israel Adesanya komentuje zestawienie Błachowicz-Pereira i wskazuje zwycięzcę!

Israel Adesanya (24-2) na swoim kanale YouTube skomentował ogłoszone hitowe starcie pomiędzy Janem Błachowiczem, a Alexem Pereirą. Przypomnijmy, że Brazylijczyk po utracie tytułu zdecydował się przejść do wagi półciężkiej. Adesanya skomentował, a przy okazji wskazał zwycięzcę nadchodzącego zestawienia.

Błachowicz

Do walki Błachowicz-Pereira dojdzie dwudziestego dziewiątego lipca na gali UFC 291 w Salt Lake City. To nie koniec, bowiem będzie to co-main event. W walce wieczoru dojdzie do rewanżowego starcia Justina Gaethje z Dustinem Poirierem.

Alex będzie chciał wrócić na odpowiednie tory po swojej pierwszej przegranej w amerykańskim gigancie. Pereira w natychmiastowym rewanżu przegrał przed czasem z wspomnianym Israelem Adesanyą.

Adesanya: Jan go obali i tam rozbije!

Israel Adesanya na swoim kanale YouTube wypowiedział się o ogłoszonym starciu Jana Błachowicza z Alexem Pereirą. Przypomnijmy, że Polak jest pierwszym zawodnikiem, który pokonał Nigeryjczyka w MMA.

Adesanya przy okazji wskazał zwycięzcę tego starcia. Nigeryjczyk uważa, że walkę wygra… nasz reprezentant!

Jan go obali i tam rozbije. Jan będzie bił się z nim w stójce, ale w pewnym momencie zepchnie go pod klatkę albo po prostu go obali. Tak jak mnie. Myślę, że będzie próbował obalać z klinczu pod siatką.

Całe wideo poniżej:

Zobacz także:

Tak się debiutuje w MMA! Szymon Herrmann efektownie w pierwszej rundzie kończy rywala! [WIDEO] Widzieliście?

Jak już zadebiutować w mieszanych sztukach walki to właśnie w takim stylu! Świetnym przykładem jest występ Szymona Herrmanna. Reprezentant Ankosu Poznań już w pierwszej odsłonie znalazł sposób na zakończenie pojedynku przed czasem. Miało to miejsce w sobotę w Koszalinie na gali First Step Championship 7.

Pereira z wielkim szacunkiem o Błachowiczu: Wszyscy wiedzą, że to niebezpieczny gość! Co wy na to?

Alex Pereira (7-2) zabrał głos po ogłoszeniu jego następnego pojedynku. Brazylijczyk po ostatniej przegranej przechodzi do wyższej kategorii wagowej. Oficjalnie ”Poatana” wystąpi w co-main evencie UFC 291. Dwudziestego dziewiątego lipca czeka go starcie z naszym reprezentantem Janem Błachowiczem (29-9-1).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis