MMA PLHighleagueMistrz KSW o gali High League 2: Jedna wielka impreza, robi wrażenie

Mistrz KSW o gali High League 2: Jedna wielka impreza, robi wrażenie

Mistrz KSW bardzo pozytywnie wypowiedział się o gali High League 2, w której uczestniczył jako narożnik. Chodzi o postać mistrza wagi koguciej – Sebastiana Przybysza.

Mistrz KSW o gali High League

Przybysz jechał na High League 2 wspierać trenującego w klubie Mighty Bulls Gdynia – Edzia, który mierzył się z CzuuXem. Już w drodze na tę imprezę miał on duże wątpliwości i obawy:

“Dobra, tego jeszcze nie było. Jestem właśnie w drodze na High League. To będzie moja pierwsza gala freak fightów. Trzymajcie kciuki żebym wrócił bez dużego uszczerbku na psychice.”

Mistrz KSW o gali High League 2: Jedna wielka impreza, robi wrażenie

Okazuje się jednak, że nie taki diabeł straszny, jak go malują i Sebastian Przybysz po zetknięciu się z galą freakową osobiście, zmienił do niej nastawienie:

“Edzio w ładnym stylu wygrał wczorajszy pojedynek. Duszenie, które było mielone w ostatnim czasie zakończyło walkę w półtorej minuty. Tym sposobem pierwsza freakowa wygrana dla Mighty Bulls. Co do samej gali- jedna wielka impreza, robi wrażenie.”

Zobacz także:

UFC on ESPN+ 58 – wyniki

Kolejna gala UFC w Las Vegas, tym razem z walką wieczoru Hermansson vs. Strickland. Wyniki tego wydarzenia.

Damian Janikowski chętny na starcie z Soldiciem: Wiemy, że jest do trafienia! Co wy na to?

Od kilku tygodni trwają zawzięte rozmowy, kto powinien być następnym rywalem Roberto Soldicia? Niespodziewanie swoją kandydaturę do walki z podwójnym mistrzem zgłosił… Damian Janikowski.

Mamed Khalidov prezentuje formę! Legenda KSW dalej może sprawić niespodziankę! Widzieliście?

Są następne nagrania! Mamed Khalidov (35-8-2) w mediach społecznościowych opublikował fragmenty z treningów. Reprezentant Arrachionu Olsztyn szybko wrócił do treningów po ostatniej bolesnej przegranej z Roberto Soldiciem (20-3).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis