MMA PLMarcin NajmanMisiek z Nadarzyna widzi kolejne kontrowersje po walce z Marcinem Najmanem!

Misiek z Nadarzyna widzi kolejne kontrowersje po walce z Marcinem Najmanem!

Mirosław Dąbrowski nie odpuszcza w mediach społecznościowych. ”Misiek z Nadarzyna” zauważył kolejne kontrowersje po walce z Marcinem Najmanem. Dla Mirosława był to to pierwszy zawodowy pojedynek w mieszanych sztukach walki.

Najman

Przypomnijmy, że w pierwszej rundzie Mirosław był blisko skończenia. Mocny cios w stójce i ”El Testosteron” na deskach. ”Misiek z Nadarzyna” nie wykorzystał świetnej okazji. W drugiej odsłonie Najman chciał obalić, ale na to przygotowany był Dąbrowski. Przy siatce Marcin trafił mocnym ciosem, który zachwiał Mirosławem. Sędzia błyskawicznie wkroczył przerwać walkę.

Misiek z Nadarzyna: Tak wygląda uczciwe sędziowanie!

Mirosław Dąbrowski nie powiedział ostatniego słowa. Niewykluczone, że w przyszłości dojdzie do rewanżu z Marcinem Najmanem. Tym razem ”Misiek z Nadarzyna” dostrzegł następną kontrowersyjną sytuację.

Tak wygląda uczciwe sędziowanie,ha,ha,w trakcie duszenia sędzia każe poluzować bo wkłada szczęķę najmanowi,ha,ha,ha.

Tak wygląda uczciwe sędziowanie,ha,ha,w trakcie duszenia sędzia każe poluzować bo wkłada szczęķę najmanowi,ha,ha,ha.

Posted by Mirosław Dąbrowski on Sunday, March 20, 2022

Oto co mówił Mirosław zaraz po walce z Marcinem Najmanem.

To była pierwsza taka moja walka. No cóż w drugiej rundzie, gdzieś mnie cmyknął ja się uchyliłem, później garda. Miałem go już atakować, a tu sędzia przerwał walkę. Wiadomo może dobrze, nie będę już tutaj… podszedłem do sędziego i powiedziałem, że on wygrał.    

Zobacz także:

FAME 13 dostępne w Polsacie! Najbliższą galę obejrzycie na Polsat Box PPV! Zaskoczeni?

To jest spora niespodzianka! Oficjalnie sobotnia gala FAME MMA 13 będzie transmitowana w Polsat Box – oczywiście w usłudze PPV. W walce wieczoru Sergiusz ”Nitro” Górski na zasadach K-1 zmierzy się z Pawłem ”Unboxallem”  Smektalskim.

Mirosław Okniński w ofensywie: Martwię się o Polaka, głowa go będzie bolała! Widzieliście?

Wczoraj było bardzo głośno o walce Amadeusza Ferrariego z Adrianem Polańskim. Wszystko się rozeszło o perypetię zdrowotne Amadeusza, ale walka mimo wszystko została uratowana i odbędzie się w formule bokserskiej. Reszty zasad jeszcze nie znamy. Mirosław Okniński, który jest trenerem Amadeusza ruszył do medialnej ofensywy w stronę Polańskiego.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis