MMA PLNajnowszeFAME MMAMirosław Okniński w ofensywie: Martwię się o Polaka, głowa go będzie bolała!

Mirosław Okniński w ofensywie: Martwię się o Polaka, głowa go będzie bolała!

Wczoraj było bardzo głośno o walce Amadeusza Ferrariego z Adrianem Polańskim. Wszystko się rozeszło o perypetię zdrowotne Amadeusza, ale walka mimo wszystko została uratowana i odbędzie się w formule bokserskiej. Reszty zasad jeszcze nie znamy. Mirosław Okniński, który jest trenerem Amadeusza ruszył do medialnej ofensywy w stronę Polańskiego.

Walka Amadeusz ,,Ferrari” Roślik vs. Adrian ,,Polak” Polański to bez wątpienia najbardziej elektryzujące stracie z nadchodzącej gali FAME MMA 13. Panowie są skonfliktowani od samych początków FAME, a ich konflikt trwa w najlepsze i można powiedzieć, że ma swoje apogeum. Między nimi do chodzi do przeróżnych ekscesów, chociażby atak ojca Amadeusza na Polaka podczas pierwszej konferencji FAME.

Mirosław Okniński w ofensywie!

Mirosław Okniński to z całą pewnością najbardziej medialny trener w Polsce. Zasłynął z wielu potyczek medialnych, nie gryzienia się w język i wspierania podopiecznych. Można mu zarzucić wiele, ale braku wsparcia dla swoich zawodników zarzucić mu nie można. Tym razem skierował swoje medialne armaty w stronę Adriana Polańskiego. Na swoim facebooku w znamiennym dla siebie stylu zaatakował Adriana. Czy trener Mirosław ma rację? Tego dowiemy się 26-lutego na trzynastej edycji FAME MMA!

Zobacz także:

Jest nagranie z trybun po walce Wrzosek-Hari II! To była wielka awantura! [WIDEO] Wdzieliście?

Wielka szkoda, bowiem Arkadiusz Wrzosek (14-5, 8 KO) był o krok, aby ponownie znokautować legendarnego Badra Hari (106-16, 92 KO). W drugiej rundzie reprezentanta Maroka uratował czas przed ciężkim nokautem. Polak ponownie zaskoczył akcją Hariego.

KSW wraca do Atlas Areny. „Pudzian” i debiut Paczuskiego na KSW 70! Nie możecie się doczekać?

Już po raz siódmy KSW powróci do Atlas Areny28 maja fani w Łodzi kolejny raz będą mieli okazję zobaczyć w akcji Mariusza Pudzianowskiego (16-7 1NC, 11 KO). Podczas gali KSW 70 w okrągłej klatce dojdzie również do debiutu jednego z najlepszych polskich kickbokserów, Radosława Paczuskiego (3-0, 2 KO).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis