MMA PLMMA-VIPMisiek z Nadarzyna o Słowiku w MMA VIP: Niektórzy opowiadali, że mnie zbombardował, i co? [WIDEO]

Misiek z Nadarzyna o Słowiku w MMA VIP: Niektórzy opowiadali, że mnie zbombardował, i co? [WIDEO]

Już 25-lutego w klatce zadebiutuje Mirosław Dąbrowski, szerszej publiczności znany jako Misiek z Nadarzyna. Skrzyżuje on rękawice z dobrze wszystkim znanym Marcinem Najmanem. Pomiędzy Panami nie ma konfliktu i walka ma być na podłożu stricte sportowym.

Misiek bez dwóch zdań się przyłożył do przygotowań co widać po samej sylwetce. Według jego relacji schudł już 30kg. Na dzisiejszej konferencji poprzedzającej gale MMA-VIP 4 doszło do ogłoszenia bossa federacji, którym ku naszemu zaskoczeniu został Andrzej ,,Słowik” Zieliński. Znany z półświatka przestępczego. Były takie głosy, że Słowik ,,zbombardował”, jednak Misiek odniósł się do tego w wywiadzie dla naszego portalu.

Misiek: To jest mój kolega, a niektórzy opowiadają bajki!

Adrian Węgierski z naszego portalu zdołał przeprowadzić wywiad z Miśkiem i dopytał o kwestie Słowika. Mirosław Dąbrowski po krótce wyjaśnił, że był bardzo zaskoczony ogłoszeniem Słowika jako bossa. Zdementował on również plotki, w których to Słowik miałby zbombardować Miśka. Powiedział, że są kolegami i są to rzeczy wyssane z palca. Jeśli chcecie zapoznać się z całością materiału to zapraszamy!

Zobacz także:

Widzieliście naszą nagrodę za Nokaut roku? Zgadzacie się?

19-letniemu zawodnikowi może brakować doświadczenia. Nastolatek może za to imponować fantazją. .  Nie inaczej było w przypadku Patryka Likusa (3-0), który na gali KSW 65 w Gliwicach popisał się spektakularnym nokautem.

Paddy Pimblett uważa, że byłby w stanie pokonać Poiriera. Totalna odklejka czy dawalibyście mu szansę?

Paddy Pimblett (17-3) stoczył dopiero jeden pojedynek w UFC, a mierzy tak wysoko… Były mistrz Cage Warriors jest przekonany, że już w tym momencie mógłby zmierzyć się z Dustinem Poirierem (28-7).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis