MMA PLUFCPaddy Pimblett uważa, że już mógłby pokonać Poiriera: Jeśli Oliveira mógł to zrobić!

Paddy Pimblett uważa, że już mógłby pokonać Poiriera: Jeśli Oliveira mógł to zrobić!

Paddy Pimblett (17-3) stoczył dopiero jeden pojedynek w UFC, a mierzy tak wysoko… Były mistrz Cage Warriors jest przekonany, że już w tym momencie mógłby zmierzyć się z Dustinem Poirierem (28-7).

Poirier

27-latek swój debiut w największej organizacji na świecie odnotował na początku września. Paddy w Las Vegas już pod koniec pierwszej rundy znokautował Luigi Vendramini. Jeden efektowny start pozwolił, że o Brytyjczyku zrobiło się naprawdę głośno. Ponadto jest to spowodowane jego wypowiedziami.

Pimbletta ponosi!

Tak można ocenić ostatnią wypowiedź Paddy Pimbletta (17-3). Brytyjczyk jest przekonany, że już w tym momencie mógłby rywalizować z Dustinem Poirierem (28-7).

Po obejrzeniu tej walki, pomyślałem ”Gościu, jeśli Oliveira mógł to zrobić Dustinowi, ja również mogę. Jeśli on mógł to zrobić i zdobyć tę pozycję, to ja też mogę”.

Przypomnijmy, że “The Diamond” w ostatnim pojedynku stanął przed szansą zdobycia pasa UFC w wadze lekkiej. Amerykanin na początku trzeciej odsłony został poddany z rąk – Charlesa Oliveiry (32-8).

Zobacz także:

Polak zawstydził Wildera! Damian Knyba podmuchem znokautował rywala [WIDEO] Widzieliście?

Polak walczący w dywizji ciężkiej zawstydził Deontaya Wildera! Damian Knyba okazał się postrachem dla Aazddina Aajoura, z którym zmierzył się w walce wieczoru gali w Zawoni.

Michał Cieślak pod koniec lutego zawalczy o mistrzostwo świata! Czekacie?

Świetna informacja! Michał Cieślak (21-1, 15 KO) miał już dość czekania na następny pojedynek. Jak widać warto było jeszcze chwile poczekać. Radomianin oficjalnie dwudziestego siódmego lutego zawalczy o mistrzostwo świata w boksie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis