MMA PLNajnowszeArtur SzpilkaMirosław Okniński typuje walkę Pudzianowski-Szpilka! Stanowcze słowa trenera!

Mirosław Okniński typuje walkę Pudzianowski-Szpilka! Stanowcze słowa trenera!

Mirosław Okniński w rozmowie z Filipem Lewandowskim wytypował potencjalny pojedynek Artura Szpilki z Mariuszem Pudzianowskim. Do takiego starcia może dojść jeszcze przed wakacjami o czym wspominał popularny ”Szpila”.

Szpilka

Były pięściarz w rozmowie z Arturem Mazurem (w programie ”Klatka po klatce”) wyjawił, że on akceptuje propozycję walki z Mariuszem Pudzianowskim.

Nie chciałbym za dużo rozwodzić się na temat samej walki, ale oczywiście Mariusz jest wielkim sportowym wyzwaniem, ponieważ przede wszystkim Mariusz trenuje już MMA 13 lat i jest to zawodnik wagi ciężkiej (…)  Byłem kilkukrotnie z nim między linami. Wiadomo, to nie było pełne MMA, to był kickboxing, boks. MMA też, ale takie na początki, gdy jeszcze nie trenowałem. I teraz jak wywołałeś temat do tablicy, coś jest na rzeczy.

Trener typuje!

Mirosław Okniński były trener Mariusza Pudzianowskiego zabiera głos! Filip Lewandowski na swoim kanale postanowił zapytać Mirosława o wytypowanie zwycięzcy potencjalnego pojedynku pomiędzy Pudzianowskim, a Arturem Szpilką.

Myślę, że za wcześnie na walkę z Mariuszem. Za wcześnie. Myślę, że Szpilka to przegra. Mariusz jest za doświadczony, Szpilka… ale to jest MMA. Może trafić i Pudzian będzie leżał. Ja daję 60 do 40 na Mariusza.

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Mateusz Gamrot przygotuje freak fightera do walki? Stanowcze słowa zawodnika UFC!

Mateusz Gamrot (21-2) pojawił się na sobotniej gali XTB KSW 78 w Szczecinie, gdzie widzieliśmy go w narożniku Borysa Mańkowskiego. ”Gamer” za kulisami porozmawiał z Patrykiem Prokulskim (TVP Sport), gdzie odpowiedział na parę pytań. Padło pytanie o potencjalne przygotowanie freak fightera do walki. Polak nie ukrywał, że było sporo propozycje, ale…

Michał Materla o odreagowaniu po zwycięstwie i przygotowaniach: Nie pije alkoholu od 20 lat! Widzieliście?

Michał Materla (32-9) ponownie pokazał to za co pokochali go kibice sportów walki. Mowa oczywiście o wielkim sercu i charakterze. Podopieczny Piotra Bagińskiego tuż po walce w rozmowie z portalem mmarocks.pl wyjawił jak odreagowuje po zwycięstwie. ”Cipao” zdradził, że nie pije alkoholu od 20 lat. Jest to świetny przykład dla młodzieży i nie tylko, że podczas świętowania/odreagowania nie trzeba wcale iść w napoje wyskokowe.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis