MMA PLNajnowszeFreak FightMateusz Gamrot przygotuje freak fightera do walki? Stanowcze słowa zawodnika UFC!

Mateusz Gamrot przygotuje freak fightera do walki? Stanowcze słowa zawodnika UFC!

Mateusz Gamrot (21-2) pojawił się na sobotniej gali XTB KSW 78 w Szczecinie, gdzie widzieliśmy go w narożniku Borysa Mańkowskiego. ”Gamer” za kulisami porozmawiał z Patrykiem Prokulskim (TVP Sport), gdzie odpowiedział na parę pytań. Padło pytanie o potencjalne przygotowanie freak fightera do walki. Polak nie ukrywał, że było sporo propozycje, ale…

Gamrot

Polak już w tym momencie myśli o kolejnym pojedynku. Reprezentant Czerwonego Smoka i American Top Team będzie chciał wrócić na odpowiednie tory po ostatniej przegranej na punkty z Beneilem Dariushem. Gamrot zapewniał, że byłby otwarty/chętny, aby wystąpić osiemnastego marca na gali w Londynie. Co ciekawe taką chęć zgłosił również były mistrz – Rafael Dos Anjos.

W mediach społecznościowych Gamrot szybko zareagował:

Gamrot odpowiada!

Mateusz Gamrot w rozmowie z Patrykiem Prokulskim odpowiedział na parę pytań. Czy jest szansa, aby ”Gamer” przygotował freak fightera do walki? Mamy stanowcze słowa naszego reprezentanta!

– Mając trochę czasu i dobrą wypłatę, mógłbym przygotować freaka do walki?

Nie… Już były takie propozycje. Nie bawię się. Jestem sportowcem zawodowym. Muszę być mistrzem świata, wiesz. Mam wielu chłopaków swoich, z którymi trenuję i poświęcam im czas. Nie wszystko rozgrywa się o pieniądze.

Wspomniana wypowiedź poniżej:

Zobacz także:

Kamil Łaszczyk mocno o Ferrarim: Będący po pięćdziesiątce mój ojciec też by go pobił! Widzieliście?

Kolejna mocna wypowiedź niepokonanego pięściarza! Kamil Łaszczyk w rozmowie z portalem bokser.org wypowiedział się o swoim najbliższym przeciwniku. Uznany pięściarz stoczy swój pierwszy pojedynek w freakowej organizacji. Łaszczyk już trzeciego lutego w main evencie FAME MMA 17 zmierzy się z Amadeuszem ”Ferrarim” Roślikiem. 

Kowalski mocno o Fight Exclusive Night: Nie będę współpracował z takimi organizacjami! Co wy na to?

Adam Kowalski (14-7-1) ma za sobą bardzo ważne zwycięstwo. Reprezentant Arrachionu Olsztyn w ostatniej rozmowie z portalem fightsport.pl wyjawił jak wygląda jego aktualna sytuacja w Fight Exclusive Night. Kowalski zapewnił, że nie chce współpracować z takimi organizacjami!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis