MMA PLNajnowszeKSWMichał Materla o odreagowaniu po zwycięstwie i przygotowaniach: Nie pije alkoholu od 20 lat!

Michał Materla o odreagowaniu po zwycięstwie i przygotowaniach: Nie pije alkoholu od 20 lat!

Michał Materla (32-9) ponownie pokazał to za co pokochali go kibice sportów walki. Mowa oczywiście o wielkim sercu i charakterze. Podopieczny Piotra Bagińskiego tuż po walce w rozmowie z portalem mmarocks.pl wyjawił jak odreagowuje po zwycięstwie. ”Cipao” zdradził, że nie pije alkoholu od 20 lat. Jest to świetny przykład dla młodzieży i nie tylko, że podczas świętowania/odreagowania nie trzeba wcale iść w napoje wyskokowe.

Materla

Reprezentant BT Gym był bliski, żeby odwołać swój pojedynek przed własną publicznością. Jak się okazało Materla wszedł do walki z poważną kontuzją. Wojownik ze Szczecina w sobotę wystąpił w main evencie XTB KSW 78, gdzie stoczył rewanż po latach z Kendallem Grove.

W pierwszej rundzie pojawiły się naprawdę duże tarapaty. Kendall trafiał zdecydowanie częściej i celniej. Wydawało się, że za raz Michał może mieć potworne problemy, aby uspokoić całą sytuację. W drugiej rundzie Materla coraz częściej zaczął dochodzić do głosu. Mieliśmy parter czyli, to na co liczył nasz reprezentant. Potworne łokcie i mamy efektowne skończenie!

Materla tuż po walce!

Michał Materla w rozmowie z portalem mmarcoks.pl został zapytany o odreagowanie po walce. Zobaczcie co powiedział były mistrz KSW.

– Ja może zacznę od tego co podsłuchałem przed chwilą. Na 10 pizz się już umawiałeś po tym wszystkim. To taka też w końcu możliwość odreagowania pod tym względem? 

Taki nasz po prostu rytuał, że zawsze głowa musi sobie odpuścić. Nie pije alkoholu od 20 lat. Takie moje ujście, to jest śmietnikowe żarcie.   

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Kamil Łaszczyk mocno o Ferrarim: Będący po pięćdziesiątce mój ojciec też by go pobił! Widzieliście?

Kolejna mocna wypowiedź niepokonanego pięściarza! Kamil Łaszczyk w rozmowie z portalem bokser.org wypowiedział się o swoim najbliższym przeciwniku. Uznany pięściarz stoczy swój pierwszy pojedynek w freakowej organizacji. Łaszczyk już trzeciego lutego w main evencie FAME MMA 17 zmierzy się z Amadeuszem ”Ferrarim” Roślikiem. 

Kowalski mocno o Fight Exclusive Night: Nie będę współpracował z takimi organizacjami! Co wy na to?

Adam Kowalski (14-7-1) ma za sobą bardzo ważne zwycięstwo. Reprezentant Arrachionu Olsztyn w ostatniej rozmowie z portalem fightsport.pl wyjawił jak wygląda jego aktualna sytuacja w Fight Exclusive Night. Kowalski zapewnił, że nie chce współpracować z takimi organizacjami!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis