MMA PLMichał OleksiejczukMirosław Okniński przeanalizował walkę Oleksiejczuka i ma apel: “Michał wracaj do Akademia Sportów Walki Wilanów!”

Mirosław Okniński przeanalizował walkę Oleksiejczuka i ma apel: “Michał wracaj do Akademia Sportów Walki Wilanów!”

Były już trener Michała Oleksiejczuka – Mirosław Okniński przeanalizował ostatnią walkę swojego podopiecznego, znalazł przyczynę jego porażki oraz zaapelował o powrót do Akademii Sportów Walki Wilanów.

Mirosław Okniński

Przypominamy, że Michał Oleksiejczuk w minioną sobotę przegrał decyzją sędziów z Dustinem Jacobym w walce otwierającej galę UFC 272: Covington vs Masvidal.

Zdaniem trenera Oknińskiego, “Husarz” przegrał starcie w swojej koronnej płaszczyźnie.

Mirosław Okniński przeanalizował walkę Michała Oleksiejczuka i ma apel

Poniżej wpis trenera Oknińskiego. Pisownia oryginalna:

“Michał nie patrz nie sluchaj co ludzie powiedzą oni wcale nie chca twojego sukcesu patrz na swoje korzysci i straty =Oleksiejczuk przez przegraną traci kilkadziesiat tysiecy dolarow.Wygraną walke tez mozna spierdolić ale trzeba się postarac.Michał Oleksiejczuk przegral walkę nie przez słabe zapasy nie przez słaby parter Tylko przegrał w swojej płaszczyznie czyli w boksie są przyczyny slaby plan i słabe przygotowania brak doswiadczonego trenera.oraz to ze przeciwnik jest mocny w stojce.Pycha i duma to normalne w tym wieku ja się nie obrażam czekam na kontakt lub znak.Michał wracaj do Akademia Sportow Walki Wilanów.”

Michał nie patrz nie sluchaj co ludzie powiedzą oni wcale nie chca twojego sukcesu patrz na swoje korzysci i straty…

Posted by Mirek Okniński on Monday, March 7, 2022

Zobacz także:

UFC 272 – wyniki

Kolejna numerowana gala UFC odbędzie się tym razem w Las Vegas. W walce wieczoru spotkają się Colby Covington i Jorge Masvidal. W rozpisce również Polak – Michał Oleksiejczuk.

Hadaś nowym rywalem Wójcika na FEN 39

Paweł Hadaś (7-1, 6 SUB) podejmie Marcina Wójcika (14-8, 7 KO, 3 SUB) podczas gali FEN 39: LOTOS Fight Night, która 12 marca odbędzie się w Ząbkach. Eder De Souza, który miał być rywalem Wójcika w walce mistrzowskiej, nie przyleci do Polski z powodu zarażenia koronawirusem.

Krzysztof Jotko poznał kolejnego rywala w UFC. To pogromca Fabińskiego i Piechoty

Krzysztof Jotko (23-5) powróci do oktagonu 30 kwietnia na gali UFC on ESPN 35. Jego przeciwnikiem będzie Gerald Meerschaert (34-14).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis