MMA PLNajnowszeFAME MMAMirosław Okniński po walce Ferrariego: Kamil Łaszczyk w MMA zero umiejętności!

Mirosław Okniński po walce Ferrariego: Kamil Łaszczyk w MMA zero umiejętności!

Mirosław Okniński zabrał głos w mediach społecznościowych po piątkowej walce Amadeusza Roślika. Popularny ”Ferrari” wystąpił w main evencie FAME MMA 17, która odbyła się w Krakowie. Amadeusz w MMA zmierzył się z niepokonanym pięściarzem Kamilem Łaszczykiem.

Ferrari

Amadeusz miał dobry plan. Reprezentant Akademii Sportów Walki Wilanów nie zamierzał ryzykować w stójce i szybko szukał obalenia. To się udawało, a do tego ”Ferrari” dobrze kontrolował rywala z góry. Dodatkowo podopieczny Mirosława Oknińskiego miał dosiad, lecz nie wykorzystał okazji. Wydawało się, że za moment wykończony/zmęczony już ”Ferrari” będzie cieszył się ze zwycięstwa. Łaszczyk wykorzystał ostatnią szansę! Tym razem on był w dosiadzie, a po kolejnych uderzeniach sędzia przerwał walkę.

Mirosław Okniński zabiera głos!

Trener Mirosław Okniński na facebooku postanowił zabrać głos po piątkowej walce Amadeusza Roślika.

Sędzia uratował zwycięstwo Łaszczyka Amadeusz Ferrari wytrzymałby jeszcze 8 sekund ciosów Łaszczyka. Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło: SYSTEMATYCZNA PRACA TO DROGA DO SUKCESU. Łaszczyk opowiadał, że zdominuje Amadeusz Ferrari, a było na odwrót. Łaszczyk nic nie zrobił do momentu gdy Ferrari sam się nie położył. Wygrał sportowiec SPORT się obronił pokazało to że systematyczna praca jest bardzo ważna. Ale walka ta pokazała że amator w MMA może wygrać ze świetnym sportowcem bokserem. Jeżeli chodzi o prawdziwa walka to MMA jest skuteczniejsze niż boks.

Sedzia uratowal zwyciestwo Laszczyka Amadeusz Ferrari wytrzymal by jeszcze 8 sekund ciosow Laszczyka.Ale nie ma tego…

Posted by Mirek Okniński on Sunday, February 5, 2023

Jeszcze jedno moje spostrzeżenie jak bym ja trenował Kamila Łaszczyka to Amadeusz Ferrari byłby na deskach już w pierwszej lub drugi rundzie. Uważam, że Łaszczyk oprócz kondycji nie pokazał nic w MMA. Kamil Łaszczyk W MMA = zero umiejętności. Wygrała kondycja z boksu i głowa, gdzie zawodnik sportowiec walczy do końca. Szacunek dla Kamila za charakter, minus za przygotowanie do walki MMA.

Jeszcze jedno moje spostrzezenie jak bym ja trenowal Kamil Laszczyka to Amadeusz Ferrari byl by na deskach juz w…

Posted by Mirek Okniński on Sunday, February 5, 2023

Zobacz także:

Dominik Zadora komentuje zachowanie Ferrariego: Żartem to są twoje tłumaczenia! Widzieliście?

Dominik Zadora doświadczony kick-boxer postanowił zareagować. Były mistrz Fight Exclusive Night w mediach społecznościowych skomentował tłumaczenia Amadeusza Roślika tuż po main evencie FAME MMA 17 w Krakowie. ”Ferrari” przed walką zapewniał, że w przypadku przegranej nie będzie żadnego tłumaczenia. Rzeczywistość jest jednak inna.

Nitro i Dubiel mocno o Pawle Jóźwiaku po walce z Boxdelem: To niezły charakter! Co wy na to?

Pojawia się naprawdę dużo komentarzy po gali FAME MMA 17 i wyczekiwanej walce w rzymskiej klatce. Mowa o zestawieniu Michała ”Boxdela” Barona z Pawłem Jóźwiakiem, gdzie był do wyjaśnienia mocny konflikt. Wszystko na to wskazuje, że dojdzie do rewanżu w organizacji Fight Exclusive Night.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis