MMA PLMarcin NajmanMirosław Okniński po MMA VIP: Wyśmienita gala frikowa bez szamba, które wylewa się na FAME MMA

Mirosław Okniński po MMA VIP: Wyśmienita gala frikowa bez szamba, które wylewa się na FAME MMA

Popularny trener Mirosław Okniński po gali MMA VIP wychwalał organizację Marcina Najmana nazywając ją wprost lepszą od FAME MMA.

Przypominamy, że gala MMA VIP odbyła się w minioną sobotę. W walce wieczoru Marcin Najman stoczył swój pożegnalny pojedynek w zawodowym sporcie. “El Testosteron” przegrał starcie z taksówkarzem – Szymonem “Taxi Złotówą” Wrześniem przez TKO w drugiej rundzie.

Mirosław Okniński po MMA VIP: Wyśmienita gala frikowa bez szamba, które wylewa się na FAME MMA

Na komentarz dotyczący pierwszej gali Marcina Najmana – MMA VIP zdecydował się jeden z najpopularniejszych trenerów w polskim MMA i ikoniczna postać tego sportu w Polsce – Mirosław Okniński.

W mediach społecznościowych odpowiedział on na pytanie Marcina Najmana o opinię na temat MMA VIP i przekazał w niej same komplementy:

“Marcin Najman wygral zdecydowanie pierwsza rundę a w drugiej zostal trafiony taki to sportWielkie podziekowania dla Przemyslawa Salety wiele pomogl w promocji Gali Najmana.Czekam z niecierpliwoscia na druga Gale.Pierwsza byla wysmienita gala frikowa bez szamba i gowna ktore wylewa sie na FAME MMA.Mozna zrobic frikowa Gale o sporej ogladalnosci normalnie na wesolo kulturalnie bez patologi.Ciesze sie ze poparlem ten projekt wbrew radom znajomych.Brawo Marcin Najman Super Gala.”

Marcin Najman wygral zdecydowanie pierwsza rundę a w drugiej zostal trafiony taki to sportWielkie podziekowania dla…

Posted by Mirek Okninski on Sunday, February 14, 2021

A Wam jak podobała się gala MMA VIP?

Zobacz także:

Piękny gest Taxi Złotówy po znokautowaniu Najmana! Oddaje wypłatę i promuje zbiórkę na cel charytatywny!

Piękny gest Taxi Złotówy po minionej gali MMA VIP i znokautowaniu Marcina Najmana! Szymon Wrzesień postanowił w klatce wypromować zbiórkę na cel charytatywny!

UFC 258 – wyniki

Kolejna numerowana gala UFC. Tym razem w walce wieczoru Kamaru Usman podejmuje Gilberta Burnsa.

Szacunek przede wszystkim! Najman i Złotówa po pojedynku na MMA-VIP!

Wczorajsza noc przejdzie do historii jako jedna z ważniejszych dat polskiego freak fightingu. W walce wieczoru gali MMA-VIP Marcin Najman stoczył ostatni pojedynek w karierze. Częstochowianin poległ w walce z Szymonem Wrześniem.