MMA PLArchiwumMMAMilanović z kolejnym zwycięstwem! Szybka robota ochroniarza FAME i byłego rywala Pudziana!

Milanović z kolejnym zwycięstwem! Szybka robota ochroniarza FAME i byłego rywala Pudziana!

W sobotę odbyła się gala Poznań Fight Night. Swoje kolejne ważne zwycięstwo odnotował Nikola Milanović, który znany jest jako były rywal Pudziana i ochroniarz FAME MMA. Milanović pokazał się z naprawdę dobrej strony kończąc walkę już w pierwszej rundzie.

Milanović

W main evencie swoje zwycięstwo odnotował Mikołaj Kapała, który w formule K-1 niejednogłośną decyzją sędziów pokonał Patryka Krzyżostaniaka. Było to starcie o pas.

Nikola  niespodziewanie zadebiutował w klatce KSW, gdzie w walce wieczoru KSW 59 zmierzył się z Mariuszem Pudzianowskim. Serb wszedł na zastępstwo za Bombardiera… kilka godzin przed walką! 42-latek przegrał pojedynek jednak zaskarbił sobie wielu fanów.

Milanović z szybką robotą!

Nikola Milanović odnotował drugie zwycięstwo w mieszanych sztukach walki. Ochroniarz FAME podczas Poznań Fight Night już w pierwszej rundzie (duszeniem zza pleców) poddał Theodorosa Xalkiasa z Grecji.

Wygrana 🏆. Dziękuję Wam wszystkim❤️. Jutro napisze więcej jeszcze raz Dziękuję Wam

Pierwsze zawodowe zwycięstwo Nikola odnotował The Warriors w Rudzie Śląskiej, gdzie pokonał Kornela Zapadkę. Warto zaznaczyć, że Zapadka przegrał szybko przez kontuzje. Niewykluczone, że w niedalekiej przyszłości dojdzie do rewanżu.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis