MMA PLArchiwumBoksMike Tyson w narożniku Ngannou w walce z Furym. Kameruńczyk opisał wspólne treningi z legendą

Mike Tyson w narożniku Ngannou w walce z Furym. Kameruńczyk opisał wspólne treningi z legendą

To już pewna informacja! Mike Tyson stanie w narożniku Francisa Ngannou podczas jego walki z Tysonem Furym, która teoretycznie będzie pokazowa, ale w praktyce obaj pięściarze zapowiadają wyrządzenie krzywdy swojemu przeciwnikowi.

Mike Tyson w narożniku Ngannou w walce z Furym

Do walki Fury vs Ngannou dojdzie już w najbliższą sobotę 28 października w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Starcie mistrza boksu z byłym mistrzem UFC przykuwa ogromną uwagę w środowisku sportów walki.

Uwagę na tyle dużą, że platforma DAZN, za pośrednictwem której będzie transmitowana gala z walką Fury vs Ngannou, zażyczyła sobie za dostęp do wydarzenia… 44,99 zł:

Mike Tyson w narożniku Ngannou w walce z Furym

Choć Francis Ngannou jest skazywany na porażkę przez wielu specjalistów sportów walki, to obecność Mike’a Tysona może być w tym przypadku game changerem.

Kameruńczyk właśnie opowiedział o wspólnych treningach z legendarnym pięściarzem wagi ciężkiej, przed którym największy pięściarz w historii wagi ciężkiej polskiego boksu – Andrzej Gołota uciekał w popłochu:

“To były bardzo intensywne treningi. Chodzi o hałas. O presję. O ciśnienie. Mike naciska, naciska za każdym razem. Pamiętam jak trenowaliśmy pierwszy raz, to na drugi dzień zapytał mnie czy jestem obolały. Stwierdziłem, że nie, to odpowiedział, że to błąd. Kolejnego dnia, po drugim treningu już czułem ogromny ból.”

W narożniku Ngannou w sobotniej walce z Tysonem Furym stanie wspomniany wcześniej Mike Tyson oraz trenerzy od MMA: Eric Nicksick i Dewey Cooper oraz trener od boksu Francisa Ngannou z czasów jego pomieszkiwania we Francji.

A Wy jak sądzicie – czy Francis Ngannou jest w stanie sprawić sensację i pokona w najbliższą sobotę w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Tysona Fury’ego? Jak stawiacie w tym pojedynku?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis