MMA PLNajnowszeClout MMAMichalczewski o freak fightach, gdzie wystąpi Tomasz Adamek: To jest patologia. Tragedia

Michalczewski o freak fightach, gdzie wystąpi Tomasz Adamek: To jest patologia. Tragedia

Jeden z najlepszych polskich pięściarzy w historii – Dariusz “Tiger” Michalczewski w bardzo mocnych słowach wypowiedział się o freak fightach. Były pięściarz uderzył tym samym poniekąd w Tomasza Adamka, który ma podpisany kontrakt z organizacją FAME MMA.

Michalczewski o freak fightach

Michalczewski gościł w programie przygotowanym przez kanał MeczykiTV. Tam niepochlebnie wypowiedział się o modzie na freak fighty, jaka w tej chwili panuje w naszym kraju.

Jego zdaniem promowanie tego typu wydarzeń i ludzi biorących udział w nich to patologia.

Michalczewski o freak fightach, gdzie wystąpi Tomasz Adamek: To jest patologia. Tragedia

“Tiger” zaopiniował walkę, która miała miejsce na ostatniej gali Clout MMA 2 i która była esencją freak fightów. Chodzi o starcie Gochy Magical z Nikitą Alokin, czyli niedoszłymi teściową i synową.

Zdanie Michalczewskiego na ten temat jest takie:

“Jak dostaję powtórki od kogoś, to sobie obejrzę. I jak patrzę, że teściowa walczy ze swoją przyszłą synową. Wyglądają byle jak… To jest patologia. Tragedia. Nie mają pojęcia o boksie i biciu się. Do czego to dąży? Jaki to ma cel? Jestem przekonany, że wkrótce będą rywalizacje o to, kto szybciej zje swoje gówno. I to za dobre pieniądze.”

Michalczewski nie jest zatem fanem freak fightów. A do tego świata wejdzie niedługo Tomasz Adamek. Były mistrz świata w boksie ma bowiem podpisany kontrakt z organizacją FAME MMA.

Wcześniej jednak czeka go walka pięściarska z legendą polskiego MMA – Mamedem Khalidovem. Starcie to odbędzie się w lutym na gali KSW: Epic.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis