MMA PLNajnowszeAnthony JoshuaAnthony Joshua świetnie dysponowany! Wallin nie wyszedł do 6. rundy! [WIDEO]

Anthony Joshua świetnie dysponowany! Wallin nie wyszedł do 6. rundy! [WIDEO]

Anthony Joshua (26-3, 23 KO) w main evencie gali w Arabii Saudyjskiej pokazał się dziś z świetnej strony. Wrócił stary ”AJ”? Joshua naprawdę długo nie wyglądał tak dobrze. Były mistrz odprawił dziś przed czasem Szweda – Otto Wallina.

Joshua

Joshua w sierpniu 2022 roku stanął przed szansą odzyskania tytułów. Joshua po 12 rundach przegrał niejednogłośną decyzją sędziów z Oleksandrem Usykiem. Tym samym Joshua po raz drugi musiał uznać wyższość Ukraińca.

Anthony wrócił już na odpowiednie tory i odnotował dwa zwycięstwa. ”AJ” po dwunastu rundach pewną jednogłośną decyzją sędziów pokonał Jermaine Franklina Jr, a ostatecznie w siódmej rundzie znokautował Roberta Heleniusa. Fin po tej walce wpadł na dopingu.

Wallin pierwszej zawodowej przegranej doznał we wrześniu 2019 roku, gdy po 12 rundach przegrał na punkty z Tysonem Furym. Szwed odnotował od tego czasu sześć zwycięstw. Wallin pokonywał chociażby Dominica Breazaeale, Travisa Kauffmana i naszego reprezentanta Kamila Sokołowskiego. W tym roku Wallin odnotował bardzo ważne zwycięstwo w Turcji, gdy na punkty pokonał mocno bijącego Murata Gassieva.

Świetny Joshua!

Anthony od samego początku był aktywny i dobrze pracował na nogach. Szwed był przytłamszony – ciężko było mu czymś zaskoczyć rywala, który był aktywny i ruchliwy.

Joshua był naprawdę szybki. Dużo prostych i ciosów na korpus. Joshua w trzeciej rundzie podkręcił tempo i wstrząsnął rywalem.

W piątej rundzie Szwed zatańczył na nogach. Joshua nie zamierzał ryzykować i iść na całość, a skrupulatnie rozbijał rywala. Ostatecznie Otto nie wyszedł do szóstej rundy.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis