MMA PLNajnowszeFAME MMAMichał Pasternak o wymarzonej walce w FAME MMA: Ja i Norman przeciwko dwóm najlepszym freakom, czyli…

Michał Pasternak o wymarzonej walce w FAME MMA: Ja i Norman przeciwko dwóm najlepszym freakom, czyli…

Michał Pasternak czyli popularny “Wampir” opowiedział jednemu z fanów o swojej wymarzonej walce, którą miałby stoczyć w organizacji FAME MMA. Obecnie Pasternak szykuje się do występu na gali FAME 20.

Pasternak o wymarzonej walce w FAME MMA

Podopieczny Mirosława Oknińskiego już 10 lutego na jubileuszowej gali FAME 20 zmierzy się z doskonale znanym w Polsce Irlandczykiem z Północy – Normanem Parke. Starcie tej dwójki będzie jednym z najlepszych sportowo zestawień na tej gali.

Przypominamy, że podczas lutowej gali FAME 20 dojdzie do ośmioosobowego turnieju, którego stawką będą dwa miliony złotych, a także m.in. do starcia rewanżowego między Don Kasjo a Boxdelem.

Michał Pasternak o wymarzonej walce w FAME MMA: Ja i Norman przeciwko dwóm najlepszym freakom, czyli…

Michał Pasternak i Norman Parke gościli wczoraj w programie Face2Face, który był elementem promocji lutowej gali FAME 20.

Podczas tego programu kibice usłyszeli ciekawe pytanie od widza, który dodzwonił się do studia. Mężczyzna zapytał Michała Pasternaka o wymarzoną walkę w FAME MMA.

Odpowiedź Wampira brzmiała: walka dwóch na dwóch – on i Norman Parke na przeciwko dwóch najlepszych freaków w Polsce, czyli przeciwko braciom Tyburskim.

Wspomniany telefon poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis