MMA PLNajnowszeMichał OleksiejczukMichał Oleksiejczuk nawołuje UFC, aby zakontraktowali jego brata!

Michał Oleksiejczuk nawołuje UFC, aby zakontraktowali jego brata!

Dwóch braci Oleksiejczuk w największej organizacji na świecie? Takiej opcji nie można wykluczyć w niedalekiej przyszłości! Michał Oleksiejczuk w mediach społecznościowych postanowił apelować do amerykańskiego giganta, aby podpisali kontrakt z jego młodszym bratem.

Oleksiejczuk

28-latek postanowił przejść do wagi średniej. Podopieczny Andrzeja Kościelskiego stoczył w tej kategorii trzy pojedynki. Początek był wyśmienity! Oleksiejczuk przed czasem odprawił Sama Alveya i Cody Brundage.

”Husarz” w ostatnią walkę stoczył pod koniec kwietnia w Las Vegas. To był bardzo ważny występ, bowiem zwycięzca mógł mocno przybliżyć się do trafienia do TOP 15 rankingu wagi średniej. Początek czyli pierwsza runda była naprawdę dobra w wykonaniu Oleksiejczuka. Polak ostatecznie w drugiej rundzie został poddany z rąk Caio Borralho.

”Husarz” apeluje!

Michał Oleksiejczuk w mediach społecznościowych postanowił apelować do amerykańskiego giganta, aby podpisali kontrakt z jego młodszym bratem.

Zegar tyka. Nadszedł czas dla mojego brata, aby dołączył do UFC. Wówczas możemy zacząć razem wypracować naszą ścieżkę razem. Zróbmy to!

Cezary może aktualnie pochwalić się passą ośmiu zwycięstw z rzędu. Oleksiejczuk pas Fight Exclusive Night zdobył pod koniec 2021 roku, gdy po 5 rundach jednogłośną decyzją sędziów pokonał Aiguna Akhmedova. 23-latek ma za sobą trzy udane obrony tytułu.

Zobacz także:

Łukasz Jurkowski o walce Gleby: To nie jest freak fight! Co wy na to?

Pierwszy Hall of Fame organizacji KSW, Łukasz Jurkowski zawitał do programu “KLATKA po KLATCE” prowadzonego przez Artura Mazura dla serwisu sportowefakty.wp.pl. Poruszono tam wiele ciekawych tematów, między innymi debiut Patryka „Gleby” Tołkaczewskiego. Zobaczcie, co “Juras” miał do powiedzenia na temat byłego zawodnika GROMDY oraz samego zestawienia.

Mistrz KSW Robert Ruchała usłyszał propozycję rywala na kolejną walkę. Jest chętny! Widzieliście?

Tymczasowy mistrz wagi piórkowej Federacji KSW Robert Ruchała odpowiedział na konkretne wyzwanie do walki rzucone przez menadżera Artura Gwoździa w ostatnim programie Oktagon Live na Kanale Sportowym.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis