MMA PLMichał OleksiejczukMichał Oleksiejczuk będzie sparował w WCA! Jaka będzie reakcja Oknińskiego?

Michał Oleksiejczuk będzie sparował w WCA! Jaka będzie reakcja Oknińskiego?

5 marca do startów powróci Michał Oleksiejczuk. Topowy polski półciężki na gali UFC 272 spotka się w klatce z Amerykaninem, Dustinem Jacoby. Jak się okazuje, przygotowania 26-latka mogą odbyć się w dość niespodziewanym miejscu.

Oleksiejczuk WCA

Michał Oleksiejczuk (16-4) znajduje się obecnie na fali dwóch zwycięstw z rzędu. Były zawodnik Akademii Sportów Walki Wilanów stoczył swój ostatni pojedynek na gali UFC 267. Ciągła presja w walce zaowocowała kapitalnym nokautem, którym Oleksiejczuk posłał na deski Shamila Gamzatova, dopisując mu tym samym pierwszą porażkę w rekordzie. Następne starcie “Hussar” stoczy już 5 marca podczas gali UFC 272, na której w walce wieczoru zobaczymy konfrontację Colby’ego Covingtona z Jorge Masvidalem.

Oleksiejczuk będzie sparował w WCA?

Od kilku miesięcy bardzo gorącym tematem w mediach zrobił konflikt na linii bracia Oleksiejczuk – Okniński. Byli podopieczni trenera Oknińskiego zrezygnowali bowiem z usług szkoleniowca, po walce Cezarego na FEN 34.

Przez ten okres bracia trenują głównie w swoim rodzinnym mieście, jednak nie mają przypisanego do siebie gymu. Może się to niedługo zmienić, ponieważ w wywiadzie dla MMA – bądź na bieżąco starszy Oleksiejczuk zapowiedział, że w najbliższym czasie zamierza trenować w Warszawskim Centrum Atletyki.

Większość moich sparingów to będzie Warszawa. Jest tutaj dużo kickbokserów. Jest WCA, więc pójdę na pewno tam na sparingi. Rozmawiałem już z osobami stamtąd, dlatego pewnie się tam wybiorę.

Co na to były szkoleniowiec Michała Mirosław Okniński? Nie od dzisiaj wiadomo, że kontakt trenera Mirka z WCA jest mocno utrudniony. W ostatnich latach Okniński wbijał szpilki czołowym zawodnikom Warszawskiego Centrum Atletyki m.in. Damianowski Janikowskiemu czy Marianowi Ziółkowskiemu. Najciekawszy była jednak niesnaska z Łukaszem “Jurasem” Jurkowskim – który kiedyś był podopiecznym head coacha Akademii Sportów Walki Wilanów.

Zobacz także:

Fatalne warunki życia byłego pięściarza! Możemy pomóc!

Zygmunt Kłos to były zawodnik sportów walki, który w czasie swojej kariery reprezentował barwy Stali Rzeszów. Klub ten, w tamtym okresie bił się o mistrzostwo Polski. Aktualnie pan Zygmunt żyje w skrajnej biedzie, a zamieszkuje on gminę Świlcza.

Gwiazda GROMDY trenuje Piotra Szeligę! Efekty już na najbliższej walce!

Nadchodzi Piotr Szeliga 2.0? Były zawodnik organizacji Fight Exclusive Night postanowił wprowadzić zmiany w porównaniu do swojej ostatniej walki. Za jego treningi odpowiada teraz Mateusz „Don Diego” Kubiszyn!

KSW: Phil De Fries uważa, że Tomasz Narkun zasłużył na natychmiastowy rewanż!

Tomasz Narkun (18-5) podtrzymuje swoje słowa tuż po walce. ”Żyrafa” liczy na natychmiastowy rewanż z Ibragimem Chuzhigaevem (16-5). Pomysł takiego zestawienia chwali mistrz wagi ciężkiej – Phil De Fries (20-6). Przypomnijmy, że Brytyjczyk dwukrotnie pokonał Narkuna.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis