MMA PLNajnowszeGamrotUFC 299: Tych walk nie można przegapić! Wiemy o której godzinie zawalczy Gamrot i Oleksiejczuk!

UFC 299: Tych walk nie można przegapić! Wiemy o której godzinie zawalczy Gamrot i Oleksiejczuk!

Już dziś z soboty na niedzielę odbędzie się hitowa gala UFC 299, a w Miami zobaczymy dwóch naszych reprezentantów. Obie walki zapowiadają się świetnie i już na papierze mamy pewność, że będą tak zwane fajerwerki. Tym razem przedstawiamy wam godziny, w których nasi reprezentanci pojawią się w klatce największej organizacji na świecie.

Gamrot

W main evencie do pierwszej obrony tytułu w wadze koguciej stanie Sean O’Malley (17-1), który będzie chciał się udanie zrewanżować za swoją jedyną przegraną w rekordzie. Amerykanin zmierzy się z mocnym Marlonem Verą (23-8-1). O’Malley zaszokował świat w swojej ostatniej walce, gdy sięgnął po tytuł i znokautował Aljamaina Sterlinga.

W tak zwanym co-main evencie czeka nas kapitalnie zapowiadający się bój w wadze lekkiej pomiędzy Dustinem Poirierem, a Benoitem Saint-Denisem.

Wiemy o której godzinie!

Jako pierwszy w klatce zamelduje się Michał Oleksiejczuk (19-6), który zdecydował się przejść do wagi średniej i stoczy w niej kolejny pojedynek. Polak zmierzy się z niebezpiecznym i szalonym jeśli chodzi o styl – Michelem Pereirą (29-11). Ich walki możemy spodziewać się około 1 w nocy – transmisja w Polsacie Sport.

Drugim z naszych reprezentantów jest czołowy zawodnik wagi lekkiej – Mateusz Gamrot (23-2). ”Gamer” tym razem skrzyżuje rękawice z byłym mistrzem organizacji – Rafaelem Dos Anjosem (32-15). Ich walka zaś jest planowana na około 02:30.

Główna karta gali UFC 299 w Miami rozpoczyna się o 04:00.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis