MMA PLNajnowszeKSWMichał Materla zawalczy z gwiazdą czeskiego MMA? Byłaby to walka poza KSW!

Michał Materla zawalczy z gwiazdą czeskiego MMA? Byłaby to walka poza KSW!

To byłoby spore zaskoczenie! Michał Materla (32-9) stanie przed dużą walką u naszych sąsiadów? Tego nie możemy wykluczyć! Czeska gwiazda Karlos Vemola (33-6) w telewizji Extrifit zdradził, że kolejny pojedynek stoczy w kwietniu, a jednym z jego potencjalnych rywali jest były mistrz KSW.

Materla

Przypomnijmy, że ”Terminator” dwudziestego maja ma stoczyć wyczekiwany rewanż z Patrickiem Kinclem. O tym pojedynku mówi się już od dłuższego czasu. Miało dojść do niej w poprzednim roku, ale Vemola wycofał się z powodu problemów ze zdrowiem.

Vemola aktualnie może popisać się serią sześciu zwycięstw z rzędu – w tym pięć zakończył przed czasem. Czech w poprzednim roku przed czasem odprawił Aleksandra Ilicia oraz naszego reprezentanta Michała Pasternaka.

Materla vs Vemola na gali Oktagon? 

Tego nie możemy wykluczyć! Karlos Vemola w telewizji Extrifit poinformował, że Michał Materla to jego jeden z potencjalnych przeciwników. Do starcia miałoby dojść w kwietniu na gali Oktagon w Libercu.

Informacje o potencjalnej walce Materla-Vemola jako pierwszy przekazał profil ”MMA Top News”.

To na pewno nie będzie rozgrzewka. To bardziej ustawienie mentalne przed walką z Kinclem. Na pewno nie jest to rozgrzewka. Dostałem dwóch trudnych przeciwników do wyboru. Wspomnę o jednym z nich – Materla. To polska legenda. Wszystko jest w trakcie negocjacji. Zdecydowanie nie wybieram rywala. Jeśli w Libercu pokonam tego trudnego przeciwnika, to na pewno pokonam Kincla

Materla 🇵🇱 nie ma już kontraktu z KSW ❌📝- Sytuację planuje wykorzystać Oktagon MMA.Sensacyjne informacje przekazał w…

Posted by Mma Top News on Thursday, February 9, 2023

Zobacz także:

Paweł B. wysyła wiadomość z więzienia: Nic na mnie nie mają! Widzieliście?

Na insta stories Pawła B pojawiło się zdjęcie z wiadomością freak fightera. ”Scarface” miał przesłanie do swoich widzów i nie tylko.

Paweł Jóźwiak wściekły po wypowiedzi Skolima: Przy najbliższym spotkaniu wypłacę Ci liścia! Co wy na to?

Konrad Skolimowski postanowił wstawić kolejny post w mediach społecznościowych. Tym razem freak fighter poruszył wczorajszą smutną informację o śmierci Mateusza Murańskiego. ”Skolim” zapewnił, że dla włodarzy najważniejsze są tak zwane ”dymy”. Nie musieliśmy długo czekać, bowiem doszło do mocnej reakcji ze strony Pawła Jóźwiaka.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis