Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLFAME MMAJoanna Godlewska-Murańska zabiera głos po konferencji: Przerażenie ogarnia człowieka!

Joanna Godlewska-Murańska zabiera głos po konferencji: Przerażenie ogarnia człowieka!

Joanna Godlewska-Murańska na insta stories zabrała głos po drugiej konferencji FAME MMA 15. Żona Jacka Murańskiego postanowił wypowiedzieć się na temat zachowania Arkadiusza Tańculi i ”Szalonego Reportera”. Jacek Murański z dwoma wspomnianymi miał zmierzyć się w Łodzi.

Murańska

Ostatecznie start Jacka Murańskiego na FAME MMA 15 nie jest wcale tak pewny, bowiem wszystko zależy od tego czy ”Aroy” będzie w stanie wyjść do drugiej walki w rzymskiej klatce.

Walka z ”Szalonym Reporterem” nie dojdzie ostatecznie do skutku. ”Muran” zapewnia, że organizacja wyceniła wspomnianą walkę na 1 złotówkę.

Najlepsze momenty konfrontacji słownej poniżej:

Joanna Godlewska-Murańska zabiera głos!

Żona Jacka Murańskiego postanowiła zareagować po drugiej konferencji FAME MMA 15.

Przerażenie ogarnia człowieka jak ten Tańcula i Szalony swoim przebraniem i tym co mówili, ugodzili w serca ludzi cierpiących na zaburzenia psychiczne. To miało być śmieszne i poniżające godność mojego męża.

Zobacz także:

Będzie walka Wrzosek-Szeliga? ”Szeli” pojawił się przy mikrofonie: Bez parteru!

Niewykluczone, że dojdzie do takiego starcia! Marcin Wrzosek zdradził, że chętnie po najbliższej walce zmierzy się z Piotrem Szeligą. Freak fighter pojawił się przy mikrofonie i zaznaczył, że jest chętny, lecz byłaby to walka… bez parteru!

Youtuber wyśmiał Kamaru Usmana! Krytykuje też walkę Rockhold-Costa! Co wy na to?

Jake Paul nie odpuszcza! Popularny youtuber na twitterze wyśmiał Kamaru Usmana (20-2), który w sobotę stracił tytuł wagi półśredniej w UFC. Ponadto Amerykanin skrytykował walkę pomiędzy Lukiem Rockholdem, a Paulo Costą.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis