MMA PLNajnowszeKSWMichał Domin przed walką z Patrykiem Likusem na XTB KSW 77: W jego walkach jest dużo chaosu

Michał Domin przed walką z Patrykiem Likusem na XTB KSW 77: W jego walkach jest dużo chaosu

To może być jedna z najciekawszych walk nadchodzącej wielkimi krokami gali XTB KSW 77, która już 17 grudnia odbędzie się w Arenie Gliwice. Mowa o pojedynku, w którym Michał Domin zmierzy się z Patrykiem Likusem.

Michał Domin

Choć będzie to walka z początkowej fazy całej imprezy, to kibice zgromadzeni na trybunach i przed odbiornikami w domach czy barach mogą nastawić się na ciekawy sportowo bój.

Wszystko dzięki faktowi, że obaj zawodnicy lubią efektownie prowadzić swoje pojedynki.

Michał Domin przed walką z Patrykiem Likusem na XTB KSW 77: W jego walkach jest dużo chaosu

Domin w wywiadzie opublikowanym na oficjalnej stronie Federacji KSW w taki oto sposób scharakteryzował swojego najbliższego rywala:

“Patryk przede wszystkim walczy widowiskowo. Mam jednak wrażenie, że nie ma większego przemyślenia w jego stylu, że jest w nim dużo chaosu. Natomiast nie można jego sposobowi walki odmówić pewnego uroku i właśnie widowiskowości. Jestem bardzo ciekaw jaki będzie miał plan na mnie. Ja chcę z nim walczyć w stójce i będę ten aspekt widowiskowości tylko podbijał. Myślę, że któryś z nas w tej walce padnie.”

Gala XTB KSW 77 jest już wyprzedana. Bilety na XTB KSW 78 w sprzedaży na eBilet.pl #Gliwice

Zobacz także:

Murański ma problem przed meczem? Najman: Komu on ma kibicować? Serce rozdarte!

Marcin Najman twierdzi, że Jacek Murański ma duży problem przed niedzielnym meczem reprezentacji Polski, która na boisku zmierzy się z Francją. ”El Testosteron” zapewnia, że ”Muran” ma rozdarte serce, bowiem nie wie komu kibicować w takim spotkaniu.

Oktagon 37: Trzy zwycięstwa Polaków w Czechach! Pałasz i Bryczek nokautują rywali! [WIDEO] Widzieliście?

Mamy świetne wiadomości z Ostrawy, gdzie odbyła się dziś gala Oktagon 37. W karcie walk pojawiło się trzech Polaków. Każdy wraca z tarczą! 

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis