MMA PLNajnowszeFENMichał Andryszak o kontrakcie z FEN: Tutaj jest zrozumienie dla zawodników i ich sportowych aspiracji

Michał Andryszak o kontrakcie z FEN: Tutaj jest zrozumienie dla zawodników i ich sportowych aspiracji

Michał Andryszak to nowy zawodnik organizacji FEN. “Longer”, który ostatnie lata spędził walcząc głównie w KSW podpisał kontrakt z drugą polską siłą MMA w kraju.

Michał Andryszak o kontrakcie z FEN

I już w debiucie zawalczy o tymczasowy pas mistrzowski wagi ciężkiej. Jego rywalem na gali FEN 37 będzie Szymon Bajor. Impreza zaplanowana jest na 19 listopada.

Michał Andryszak o kontrakcie z FEN: Tutaj jest zrozumienie dla zawodników i ich sportowych aspiracji

Andryszak w rozmowie z dziennikarzami przyznał, że według niego KSW nie miało pomysłu na jego dalszą karierę, stąd podpisanie kontraktu z FEN, który – jego zdaniem – nie blokuje swoich zawodników przed walkami dla innych organizatorów:

“Była oferta z KSW, ale taka niezobowiązująca i mało konkretna. Tak naprawdę KSW chyba nie do końca miało pomysł na mnie i nie robili większych kłopotów, bym zmienił organizację. Generalnie w FEN okazało się, że jest dużo zrozumienia dla zawodników i rozumie ich zacięcie sportowe i aspiracje. Kontrakt został tak skonstruowany, że mam dużą elastyczność jako zawodnik, nie jestem w żaden sposób blokowany i zapiski są jasno tam umieszczone. Tutaj “szapoba” dla FEN-u.”

Cała rozmowa do sprawdzenia poniżej:

Zobacz także:

Bellator 268 – wyniki

Kolejna gala Bellator MMA odbędzie się w Phoenix. Główną atrakcją będą tam dwa starcie półfinałowe Grand Prix wagi półciężkiej.

ONE Championship: First Strike. Co za kopnięcie! Superbon mistrzem po piekielnym nokaucie na Petrosyanie [WIDEO]

W Singapurze odbyła się gala ONE Championship: First Strike. Tym razem azjatycki gigant zorganizował wydarzenie oparte na walkach kickbokserskich. Poznaliśmy też pierwszego mistrza kategorii piórkowej. Stało się to w sposób naprawdę spektakularny i brutalny!

FEN 36: Mateusz Rębecki ekspresowo pokonał Felipe Maię [WIDEO]

Mateusz Rębecki (14-1) błyskawicznie pokonał Felipe Maię (10-6) w walce wieczoru gali FEN 36 i po raz szósty obronił pas wagi lekkiej.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis