Michał Andryszak: Martin i Maciej, dajcie mi szansę wystąpić na KSW 47! [WIDEO]

Foto: MIchał Andryszak
Foto: MIchał Andryszak

Michał Andryszak (20-7, 1 N/C) nie może zaliczyć ostatniego roku do udanych. W tym roku ma być już lepiej. Powrót na szczyt „Longer” chciałby rozpocząć na marcowej gali KSW 47.

Do gali KSW 43 w kwietniu zeszłego roku Andryszak podchodził ze świetną serią sześciu zwycięstw. Dwa ostatnie odniósł już w Federacji KSW, szybko odprawiając Michała Kitę (17-10) i Fernando Rodriguesa Jr. (12-4). Rywalem Polaka w starciu o pas królewskiej dywizji był Phil de Fries (16-6, 1 N/C). Anglik zwyciężył pojedynek we Wrocławiu przez techniczny nokaut już w pierwszej rundzie.

W rozmowie z redakcją MMA.pl Andryszak podsumował ostatni niezbyt udany rok i zapowiedział poprawę w kolejnym. Opowiedział również o rozpoczęciu współpracy z Jakubem Grzędą, trenerem przygotowania motorycznego Lecha Poznań, współpracującym również z Polskim Związkiem Piłki Nożnej.

Michał Andryszak chce walczyć na KSW 47

Kilka tygodni temu zawodnik zamieścił w mediach społecznościowych w, którym poprosił o miejsce na karcie walk gali KSW 47 w Łodzi. Chęć tę ponownie wyraził podczas przeprowadzonego wwiadu.

Chcecie zobaczyć mnie na KSW 47 ? POKAŻCIE to Martin Lewandowski i Maciej Kawulski . OZNACZCIE ich profile w…

Opublikowany przez Michał "Longer" Andryszak Środa, 19 grudnia 2018

Andryszak  zapowiedział, że pozostaje w gotowości w oczekiwaniu na ewentualną propozycję ze strony włodarzy Federacji KSW.