MMA PLNajnowszeUFCMichael Chandler pojawił się na gali WWE! Czerwony ze złości wyzwał do walki McGregora [WIDEO]

Michael Chandler pojawił się na gali WWE! Czerwony ze złości wyzwał do walki McGregora [WIDEO]

Michael Chandler, czyli były mistrz wagi lekkiej Bellatora, a obecnie czołowy zawodnik tej dywizji wagowej w organizacji UFC pojawił się na ostatniej gali WWE Monday Night Raw w Anaheim, gdzie czerwony ze złości wyzwał do walki Conora McGregora.

Michael Chandler pojawił się na gali WWE

Co ciekawe, gala WWE Monday Night RAW odbyła się dwa dni po sobotniej gali UFC 298: Volkanovski vs Topuria, której areną była miejscowa hala Honda Center.

Wideo z obecności Chandlera oraz jego wyzwania, jakie rzucił w stronę Conora McGregora obiega właśnie media społecznościowe.

Michael Chandler pojawił się na gali WWE! Czerwony ze złości wyzwał do walki McGregora

Amerykanin podczas swojej obecności otrzymał do ręki mikrofon i czerwony ze złości wyzwał do walki Conora McGregora, z którym obiecano mu walkę przy okazji kręcenia ostatniej edycji show The Ultimate Fighter 31.

“Co tam Anaheim!? Hej, jest pewien gość z Irlandii, który kazał mi czekać o wiele za długo na naszą walkę, a ciągle chodzi mi po głowie. Conor McGregor! Zbieraj swoją cukierkową dupę i wchodź do oktagonu! Mamy trochę niedokończonych spraw, chłopcze. Boże, pobłogosław! Do zobaczenia na szczycie!”

Co ciekawe, według pierwotnych plotek do walki McGregora z Chandlerem miało dojść na gali UFC 300 w kwietniu tego roku. Problem jednak w tym, że Irlandczyk nie jest zainteresowany występem w oktagonie w tym terminie. Walką wieczoru gali UFC 300 został zatem pojedynek o mistrzowski pas wagi półciężkiej Alex Pereira vs Jamahal Hill, a Michael Chandler nadal czeka na obiecany mu kiedyś pojedynek z Conorem McGregorem.

Nadal czeka. I czeka. I czeka. I czeka. Czeka…

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis