MMA PLNajnowszeClout MMAOko za oko, ząb za ząb – intensywna konferencja pomiędzy Murańskim i Najmanem [WIDEO]

Oko za oko, ząb za ząb – intensywna konferencja pomiędzy Murańskim i Najmanem [WIDEO]

Oko za oko, ząb za ząb – tak mniej więcej można opisać dzisiejszą potyczkę słowną Jacka Murańskiego z Marcinem Najmanem.

konferencja Najman i Murański
Foto: CLOUT MMA

Na konferencji prasowej pomiędzy Jackiem Murańskim i Marcinem Najmanem ewidentnie obowiązywało prawo talionu.

Przez cały panel panował wielki rwetes – i choć prowadzący próbowali strofować obu panów – nie przynosiło to zamierzonego efektu.

W trakcie całej rozmowy poruszono kilka mniej lub bardziej kontrowersyjnych tematów. Przewinęły się kwestie kryminalne, polityczne oraz sportowe. Nie zabrakło również wycieczek osobistych.

Marcin Najman próbował na wszelkie sposoby sprowokować rywala, używając bardzo mocnych, wulgarnych słów, ale Jacek Murański nie reagował, zachowując stoicki wręcz spokój.

Ba! Nie doszło nawet do spojrzenia twarzą w twarz. Murański twierdził, że częstochowianin zaatakuje go, w momencie kiedy ten stanie naprzeciwko 44-latka.

ZOBACZ TAKŻE: Clout MMA 4: Kolejna walka w wadze ciężkiej! Piechowiak wraca, rywalem nie będzie Bob Sapp!

Za to Jacek Murański zapowiedział, że obnaży Marcina Najman podczas ich środowego programu. Podobno ma chodzić o kompromitujące „El Testosterona” materiały.

Marcin Najman i Jacek Murański skrzyżują rękawice już 9 marca na gali Clout MMA 4, która odbędzie się w łódzkiej Atlas Arenie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis