MMA PLNajnowszeKSWPhil De Fries przed XTB KSW Epic: Ważę 135 kilogramów i myślę, że to będzie ponad siły starego Josha

Phil De Fries przed XTB KSW Epic: Ważę 135 kilogramów i myślę, że to będzie ponad siły starego Josha

Aktualny mistrz wagi ciężkiej Federacji KSW – Phil De Fries wypowiedział się o swojej nadchodzącej walce, do której dojdzie na gali XTB KSW Epic już w najbliższą sobotę 24 lutego w Arenie Gliwice. PDF w swoim występie stanie przed legendą światowego MMA i jednym z najlepszych grapplerów w historii wagi ciężkiej – Joshem Barnettem.

Phil De Fries przed XTB KSW Epic

Bilety na XTB KSW Epic w sprzedaży na ebilet.pl

Galę będzie można oglądać w systemie PPV na stronie kswepic.tv.

Walka De Friesa z Barnettem odbędzie się na zasadach grapplingu i będzie jedną z najważniejszych walk całej gali XTB KSW Epic, którą promuje starcie bokserskie między Tomaszem Adamkiem a legendą KSW Mamedem Khalidovem.

Phil De Fries przed XTB KSW Epic: Ważę 135 kilogramów i myślę, że to będzie ponad siły starego Josha

De Fries w wywiadzie opublikowanym na oficjalnej stronie Federacji KSW przestrzega swojego najbliższego rywala przed siłą, jaką dysponuje i z jaką ten będzie musiał się zmierzyć w sobotni wieczór w Gliwicach:

“Nie mogę się doczekać tej walki. To będzie powiew świeżości. Uwielbiam Josha Barnetta. Znam go od dziecka. Zostawił po sobie wspaniałe dziedzictwo. Był mistrzem UFC. Walczył na całym globie i jest powszechnie znany w świecie MMA. To dla mnie zaszczyt, że będę mógł dzielić z nim klatkę. W tej walce zamierzam pokazać swoją fizyczność i brutalną siłę. Aktualnie ważę 135 kilogramów i myślę, że to będzie ponad siły starego, biednego Josha. Ta walka tylko wzbogaci moje dziedzictwo. Teraz w moim rekordzie pojawi się starcie grapplerskie. Jeśli wygram z Joshem, wyzwę do walki kogoś ważnego, więc miejcie oczy otwarte.”

A Wy czekacie na galę XTB KSW Epic?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis