MMA PLKhamzat ChimaevMichael Bisping chwali Khamzata Chimaeva: Co za świr! Jak można tak zrobić w walce?

Michael Bisping chwali Khamzata Chimaeva: Co za świr! Jak można tak zrobić w walce?

Były mistrz wagi średniej UFC Michael Bisping chwali Khamzara Chimaeva, który zaliczył fenomenalny wystąp na minionej gali UFC 267 w Abu Dhabi.

Michael Bisping chwali Khamzata Chimaeva

Tam Chimaev najpierw z łatwością przeniósł Li Jinglianga pod siatkę, tam go obalił i pracował nad uduszeniem, co uskutecznił po kilkudziesięciu sekundach. Rosjanin ze szwedzkim paszportem wygrał czwartą walkę w UFC z rzędu, jest niepokonany, niepokorny, pyskaty i Dana White patrzy na niego jak zakochany, wręczając 50 tys. dolarów nagrody za występ wieczoru całej imprezy:

Zdjęcie

Michael Bisping chwali Khamzata Chimaeva: Co za świr! Jak można tak zrobić w walce?

Teraz Chimaeva chwali Michael Bisping, który poruszył kwestię fenomenalnego Rosjanina w swoim podcaście opublikowanym na YouTube:

“Jeśli ludzie mieli wątpliwości co do Khamzata Chimaeva, to teraz nie powinni ich już mieć. Ten facet jest prawdziwy. Jeśli walczysz w wadze półśredniej, to uważaj na siebie! Jeśli jesteś Kamaru Usmanem i masz pas, to uważaj na siebie. On zobaczył co się działo w sobotę i powiedział do siebie coś w stylu; Ok, możemy mieć problem. Możemy mieć prawdziwego pretendenta, możemy mieć prawdziwą walkę mistrzowską.

Oczywiście, jeśli Kamaru pokona w sobotę na UFC 268 Colby’ego Covingtona, a wydaje mi się, że pokona. Jednak teraz wszyscy patrzą na Khamzata. Facet jest niesamowity. Co to za świr! Mówię to w dobrym tego słowa znaczeniu. Jak można tak zrobić w walce, jak zrobił to on z Jingliangiem, kiedy go przeniósł i położył tam, gdzie chciał?

Cztery walki, cztery szybkie skończenia, tylko raz ktokolwiek go trafił. Niedługo będzie walczył o pas. Możliwe, że dadzą mu jeszcze jedną walkę, ale wtedy z pewnością z serią 5-0 w UFC uderzy w pas!”

Zobacz także:

Anthony Smith chce walczyć z Janem Błachowiczem! Padła propozycja ze strony UFC!

Anthony Smith (36-16) o potencjalnej walce z Janem Błachowiczem (28-9) wspominał już parę razy. Jak się okazuje padła już nawet taka propozycja. Amerykanin chce wrócić do klatki jak najszybciej.

Jan Błachowicz o rewanżu z Teixeirą i terminie powrotu: “Mam jeszcze czas żeby odebrać pas”

Jan Błachowicz nie załamuje rąk i ma w planach powrót na szczyt dywizji półciężkiej UFC.

Gale Najmana budzą duże zainteresowanie! Popularny raper na bieżąco komentował walki!

Jak widać organizacja MMA VIP budzi coraz to większe zainteresowanie. Trzecia edycja odbiła się szerokim echem nie tylko w Polsce. Transmisję z gali wykupił chociażby popularny raper – ”Żabson”, który na bieżąco komentował kontrowersyjne walki na MMA VIP 3.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis