MMA PLNajnowszeAlbert DuraevMiał walczyć w KSW, teraz jest w UFC i chce walczyć z najlepszymi. Albert Duraev: Dajcie mi Paulo Costę!

Miał walczyć w KSW, teraz jest w UFC i chce walczyć z najlepszymi. Albert Duraev: Dajcie mi Paulo Costę!

Jeszcze niedawno miał walczyć w KSW, a dzisiaj może pochwalić się kontraktem z największą organizacją MMA na świecie. Albert Duraev został właśnie zawodnikiem UFC!

Albert Duraev

Rosjanin wziął udział we wczorajszej gali z cyklu Dana White’s Contender Series, gdzie poddał w pierwszej rundzie Caio Bittencourta, czym zyskał uznanie szefa UFC i zdobył kontrakt z amerykańskim gigantem.

Miał walczyć w KSW, teraz jest w UFC i chce walczyć z najlepszymi. Albert Duraev: Dajcie mi Paulo Costę!

Duraev, któremu na przeszkodzie przed występami w Federacji KSW stanęła pandemia koronawirusa, teraz jest niezwykle pewny siebie w kontekście walk z czołówką dywizji średniej.

Po otrzymaniu kontraktu z UFC bez ogródek przyznał, że nie obawia się żadnego rywala w swojej kategorii wagowej, a nawet rzucił wyzwanie dwójce czołowych zawodników swojej dywizji:

“Dajcie mi Paulo Costę, dajcie mi Marvina Vettoriego, nie ma problemu. Rozniosę każdego.” – przyznał w wywiadzie po walce na DWCS.

Zobacz także:

Łukasz Brzeski z kontraktem w UFC po zwycięstwie na Contender Series 39!

Łukasz Brzeski (9-1-1) pokonał Dylana Pottera (10-6) na gali Dana White’s Contender Series 39 w Las Vegas.Występ ten przekonał szefa UFC i Polak otrzymał kontrakt z UFC

Karolina Owczarz akceptuje wyzwanie Juśkiewicz: Mocniejsze klepanie głupot w klawiaturę=mocniejsze klepanie w matę?

Wygląda na to, że mamy uzgodnioną werbalnie kolejną walkę na październikowej gali KSW 64, która odbędzie się w łódzkiej Atlas Arenie. Wyzwanie rzucone przez Sylwię Juśkiewicz przyjęła bowiem Karolina Owczarz.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis