MMA PLNajnowszeFAME MMAMężczyzna w kominiarce zarzucił Prezesowi FEN brak zapłaty za walkę. Paweł Jóźwiak go wypunktował!

Mężczyzna w kominiarce zarzucił Prezesowi FEN brak zapłaty za walkę. Paweł Jóźwiak go wypunktował!

Wczoraj odbyła się II konferencja prasowa przed galą FAME 17, na której pojawił się tajemniczy mężczyzna w kominiarce, który zarzucił Prezesowi FEN Pawłowi Jóźwiakowi brak zapłaty za jego walkę w organizacji Fight Exclusive Night.

Mężczyzna w kominiarce

Zrobiło się bardzo gorąco, ale Prezes FEN finalnie idealnie wypunktował tego jegomościa.

Mężczyzna w kominiarce zarzucił Prezesowi FEN brak zapłaty za walkę

“Ja tylko powiem jedno – żeby Polska była Polską: życzę ci Jóźwiak, żebyś skończył z tym biznesem. A jeśli mnie szanujesz i chcesz dać mi szansę, to wiemy jaka jest kolejna walka na FAME 18” – zaczęła tajemnicza osoba swój performens.

Później na prośbę prowadzących konferencję zamaskowany człowiek wyjaśnił bardziej:

“Bodzio z Wrocławia. FEN 38 – uratowałem mu walkę i chuj, ani złotówki z tego nie dostałem. Bodzio z Wrocławia. Nie pamiętasz? A kto walczył z Jędraszczykiem na FEN 38?”

Osobą pod kominiarką okazał się Patryk Bogdan, który faktycznie walczył z Jackiem Jędraszczykiem na FEN 38 i przegrał tamto starcie przed czasem w drugiej rundzie.

Szybko jednak został wyjaśniony on przez Prezesa FEN:

“To jest jakaś podpucha, Panowie, Panowie. Zdejmij tę czapkę mądraliński, no dawaj! Jak to jesteś ty i walczyłeś z Jędraszczykiem to zdejmij tę czapkę. Teraz się przedstawi i powiedz – dlaczego nie dostałeś pieniędzy? Bo nie wystawiłeś widocznie faktury, dlatego nie dostałeś pieniędzy. Każdy zawodnik wystawia fakturę i na tej podstawie dostaje wynagrodzenie. Skoro nie wystawiłeś dokumentu. Ile ci zapłacono młody człowieku, żebyś tu przyszedł? Ty naprawdę jesteś trzeźwy? Nie przedstawiłeś dokumentów, faktury i ty się dziwisz, że pieniędzy nie dostałeś?

Cała sytuacja, którą opisujemy do sprawdzenia TUTAJ -> II KONFERNCJA PRZED FAME 17.

Zobacz także:

Kim jest Robert Karaś? Przeciwnik Filipka na gali FAME MMA 17!

Już w piątek odbędzie się gala FAME MMA 17 w Krakowie. Tym samym postanowiliśmy, abyście bardziej poznali uczestników zbliżającego się freakowego wydarzenia. Na pierwszy ogień sportowiec z krwi i kości – Robert Karaś, który w Tauron Arenie stoczy swoją pierwszą walkę. Będzie to typowo sportowe starcie z Filipem ”Filipkiem” Marcinkiem.

Tańcula ostro o Bombie: Pokonałeś Murańskiego i już wielka gwiazda się zrobiłeś? [WIDEO]

Arkadiusz Tańcula w rozmowie z naszym portalem został zapytany o Pawła Bombę. Przypomnijmy, że Bomba w ostatniej walce pokonał Mateusza Murańskiego. Arkadiusz Tańcula dwukrotnie walczył z Jackiem Murańskim oraz z wspomnianym Mateuszem. Wielu fanów twierdziło, że był to największy konflikt w historii freak fightów.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis