MMA PLNajnowszeKSWMenadżer Ostaszewski ma pomysł na następnego przeciwnika Pudziana! Jest na to szansa?

Menadżer Ostaszewski ma pomysł na następnego przeciwnika Pudziana! Jest na to szansa?

Artur Ostaszewski menadżer Shocker MMA w mediach społecznościowych poinformował, że ma pomysł na następnego przeciwnika Mariusza Pudzianowskiego. Mowa oczywiście o jego zawodniku. Jest to doświadczony zawodnik Michał Kita (21-15-1), który chociażby stawał już przed szansą walki o tytuł w organizacji KSW.

Pudzianowski

Mariusz Pudzianowski ostatni pojedynek stoczył w sobotę podczas ostatniego wydarzenia w 2022 roku największej organizacji w naszym kraju. Wojownik z Białej Rawskiej w main evencie XTB KSW 77 w Gliwicach zmierzył się z Mamedem Khalidovem. Pudzianowski już w pierwszej odsłonie musiał uznać wyższość przeciwnika.

”Masakra” w najbliższym starciu również będzie chciał wrócić na odpowiednie tory. Doświadczony 42-latek z ostatnich pięciu walk – wygrał zaledwie jeden. Warto jednak zaznaczyć, że Kita mierzył się z naprawdę mocnymi przeciwnikami. Michał w poprzednim roku zdobył ważne zwycięstwo, gdy na 65 edycji w pierwszej rundzie odprawił Marka Samociuka.

To dobry pomysł?

Artur Ostaszewski na twitterze zaproponował z kim mógłby zmierzyć się Mariusz Pudzianowski w najbliższym pojedynku.

To co, Pudzian vs Kita?

Fani również pomyśleli od razu o innym zestawieniu.

Jak KSW wyjdzie z taką propozycją, chętnie porozmawiam o tym z Marcinem.

Kita w tym roku stoczył dwa pojedynki. Pierwsza runda to totalna dominacja. Wydawało się, że ”Masakra” zaraz będzie cieszył się ze zwycięstwa przed czasem. Ricardo Prasel wytrwał ciężkie chwile, aby w drugiej odsłonie znaleźć sposób na pokonanie zmęczonego już Kity.

Ostatnia walka miała miejsce we wrześniu podczas 74 edycji, gdzie Kita miał szansę zrewanżować się Darko Stosiciowi. Tutaj również pierwsza runda wyglądała naprawdę nieźle. W drugiej rundzie Stosić jednak ponownie udowodnił swoją wyższość.

Zobacz także:

Kto będzie następnym przeciwnikiem Mariusza Pudzianowskiego? Są dwa hitowe pomysły!

Już w tym momencie jest pomysł na kolejnego przeciwnika Mariusza Pudzianowskiego. Jeden z właścicieli KSW – Martin Lewandowski w programie ”Klatka po klatce” wskazał potencjalnych przeciwników Pudzianowskiego.

Brat Pudzianowskiego mocno odpowiada na słowa Marcin Najmana: Znawca się odezwał! Widzieliście?

Krystian Pudzianowski w mediach społecznościowych postanowił zareagować. Brat Mariusza Pudzianowskiego odpowiedział na ostatnią wypowiedź Marcina Najmana.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis