MMA PLKSWKto będzie następnym przeciwnikiem Mariusza Pudzianowskiego? Są dwa hitowe pomysły!

Kto będzie następnym przeciwnikiem Mariusza Pudzianowskiego? Są dwa hitowe pomysły!

Już w tym momencie jest pomysł na kolejnego przeciwnika Mariusza Pudzianowskiego. Jeden z właścicieli KSW – Martin Lewandowski w programie ”Klatka po klatce” wskazał potencjalnych przeciwników Pudzianowskiego.

Pudzianowski

Mariusz przed sobotnim starcie w Gliwicach mógł pochwalić się passą pięciu zwycięstw z rzędu. Tym samym wojownik z Białej Rawskiej w kolejnym pojedynku będzie chciał wrócić na odpowiednie tory. 45-latek wystąpił w main evencie gali XTB KSW 77 w Gliwicach, gdzie zmierzył się z również legendarnym – Mamedem Khalidovem.

Walka zakończyła się już w pierwszej odsłonie. Od samego początku widzieliśmy mocne wymiany. Mamed zdobył obalenie, ale Pudzianowski szybko wrócił do stójki. Widzieliśmy klincz, z którego reprezentant Arrachionu Olsztyn popisał się kapitalnym rzutem. Tym razem podopieczny Szymona Bońkowskiego i Pawła Derlacza nie wypuścił okazji z rąk. Była dominująca pozycja, kolejne uderzenia – sędzia był zmuszony przerwać walkę.

Jest pomysł!

Martin Lewandowski w programie ”Klatka po klatce” wskazał kolejnych potencjalnych przeciwników Mariusza Pudzianowskiego. Wojownik z Białej Rawskiej mimo przegranej może dostać walkę o tytuł wagi ciężkiej? Jak widać jest, to brane pod uwagę!

Lewandowski wyznał, że biorą pod uwagę walkę z Arturem Szpilką, lub z aktualnym mistrzem Philem De Friesem.

Szpilka w ostatnich wywiadach wyznał, że jest otwarty na potencjalne starcie z weteranem KSW.

Cały program możecie zobaczyć poniżej:

Zobacz także:

Mariusz Pudzianowski zabrał głos! Mówi o hejterach po walce z Mamedem! Widzieliście?

Mariusz Pudzianowski ponownie zabrał głos w mediach społecznościowych po ostatniej walce z Mamedem Khalidovem. Weteran KSW wypowiedział się również o komentarzach, które pojawiły się po starciu na XTB KSW 77 w Gliwicach.

Wiemy gdzie i z kim kolejną walkę stoczy Paweł Jóźwiak? Pojawią się doniesienia!

Paweł Jóźwiak po udanym debiucie zapewniał, że chce stoczyć kolejny pojedynek. Prezes Fight Exclusive Night od razu rzucił wyzwanie w kierunku Michała ”Boxdela” Barona. Teraz pojawiają się pierwsze doniesienia odnośnie drugiej walki Pawła.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis