MMA PLNajnowszeFAME MMAMenadżer Ferrariego po walce: Niełatwe mierzyć się z tak wpływowym i popularnym promotorem!

Menadżer Ferrariego po walce: Niełatwe mierzyć się z tak wpływowym i popularnym promotorem!

Tym razem w mediach społecznościowych głos zabrał menadżer Amadeusza Roślika. ”Ferrari” w piątek stanął przed największym wyzwaniem w dotychczasowej przygodzie. Podopieczny Mirosława Oknińskiego wystąpił w main evencie FAME MMA 17 w Krakowie, gdzie zmierzył się z niepokonanym pięściarzem Kamilem Łaszczykiem.

Ferrari

Amadeusz w poprzednim roku pokazywał się z naprawdę efektownej strony. ”Ferrari” przed czasem odprawił Pawła Bombę oraz Mariusza ”Hejtera” Słońskiego.

W piątek również był bliski zwycięstwa. Obalenia i kontrola z góry. Wydawało się, że zaraz ”Ferrari” będzie cieszył się ze zwycięstwa. Pięściarz wykorzystał okazję i w ostatnich sekundach zakończył pojedynek przed czasem.

Menadżer grzmi po walce Ferrariego!

Amadeusz Rybica zabrał głos w mediach społecznościowych po ostatniej walce Amadeusza Roślika.

Amadeusz Roślik, który udowodnił, że jest stworzony do wielkich rzeczy. Niesamowity pokaz charakteru, odwagi i woli walki do utraty tchnienia. Na 536 zwycięskich sekund złożyli się: Mirosław Okniński, Mateusz Legierski, Trener Roszkiewicz, Adam Okniński, Jacek Kucharczyk. Na te ostatnie 8 sekund złożyli się: sędzia, Mateusz Borek i 82 kg w dniu walki, a to niełatwe mierzyć się z tak wpływowym i popularnym promotorem, jak też jego wyrafinowanymi technikami gry), zanieczyszczone Krakowskie powietrze.

Zobacz także:

Dominik Zadora komentuje zachowanie Ferrariego: Żartem to są twoje tłumaczenia! Widzieliście?

Dominik Zadora doświadczony kick-boxer postanowił zareagować. Były mistrz Fight Exclusive Night w mediach społecznościowych skomentował tłumaczenia Amadeusza Roślika tuż po main evencie FAME MMA 17 w Krakowie. ”Ferrari” przed walką zapewniał, że w przypadku przegranej nie będzie żadnego tłumaczenia. Rzeczywistość jest jednak inna.

Nitro i Dubiel mocno o Pawle Jóźwiaku po walce z Boxdelem: To niezły charakter! Co wy na to?

Pojawia się naprawdę dużo komentarzy po gali FAME MMA 17 i wyczekiwanej walce w rzymskiej klatce. Mowa o zestawieniu Michała ”Boxdela” Barona z Pawłem Jóźwiakiem, gdzie był do wyjaśnienia mocny konflikt. Wszystko na to wskazuje, że dojdzie do rewanżu w organizacji Fight Exclusive Night.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis