Menadżer Conora McGregora: Kolejna walka Conora jest już ustalona, przeciwnik także

Foto: USA Today
Foto: USA Today

Wygląda na to, że Conor McGregor uzgodnił już warunki swojego powrotu do oktagonu UFC. O powrocie Irlandczyka do startów potwierdził jego menadżer Audie Attar.

Attar wraz z Timem Simpsonem z agencji Paragigm Sports Managment gościł w ostatnim odcinku programu Ariel Hewalni’s MMA Show, gdzie potwierdził, że Irlandczyka w oktagonie ponownie zobaczymy 18 stycznia na gali w Las Vegas, ale co do rywala starał się zachować jego nazwisko w tajemnicy:

„W weekend odbyliśmy bardzo produktywne rozmowy z UFC. Conor już wcześniej ogłosił datę powrotu do UFC na 18 stycznia, a z UFC uzgodniliśmy tę datę i rywala.

Nie ujawnimy teraz niczego, ale wiemy, że oficjalne ogłoszenie już niedługo się pojawi. Nie widzimy żadnych okoliczności, które miałyby w tym przeszkodzić. Obie strony chcą tej walki, to leży w interesie każdej z zaangażowanych stron, a co najważniejsze – fani też chcą to zobaczyć i są tym zestawieniem podekscytowani.”

Helwani zapytał gości wprost, czy rywalem Conora ma być Nate Diaz i czy będziemy oglądać trylogię, ale menadżer nie chciał potwierdzić żadnych nazwisk, natomiast skupił się na… Donaldzie Cerrone:

„Lubię pomysł zestawienia z Kowbojem. Podoba mi się to, jak zbudował swoją karierę i to, że jest ulubieńcem fanów. On bierze każdą walkę i zasługuje na każdą walkę. Z biznesowego punktu widzenia, zobaczymy jak się sprawy potoczą.”