MMA PLNajnowszeBoksMcGregor na gali Joshua-Helenius! Tak się zachowywał szalony były podwójny mistrz UFC [WIDEO]

McGregor na gali Joshua-Helenius! Tak się zachowywał szalony były podwójny mistrz UFC [WIDEO]

Conor McGregor (22-6) były podwójny mistrz UFC pojawił się na sobotniej gali boksu w Londynie. Irlandczyk z bliska dopingował i oglądał walkę Joshua-Helenius. Po walce pojawił się nawet w ringu. Kamery zarejestrowały zachowanie McGregora podczas pojedynku.

McGregor

Anthony Joshua odnotował drugie zwycięstwo z rzędu po nieudanej próbie odzyskania tytułów mistrza świata wagi ciężkiej. Robert Helenius nie okazał się wcale takim łatwym zadaniem. Fin postawił twarde warunki i wielokrotnie dochodził do celu ze swoimi akcjami. Chwila nieuwagi i spokoju… Joshua w siódmej rundzie wypalił z potężnym ciosem. Ciężki nokaut.

Sami zobaczcie:

Niewykluczone, że pod koniec roku, lub na początku przyszłego dojdzie do hitowego i wyczekiwanego starcia Joshua-Wilder. Po ostatnich walkach wielu kibiców jest przekonanych, że Wilder znokautuje Brytyjczyka, u którego brakuje zdecydowania.

McGregor w ringu!

Conor McGregor z bliska oglądał walkę Joshua-Helenius. Irlandczyk krzyczał i dawał wskazówki… byłemu mistrzowi świata w boksie. Kamery uchwyciły zachowanie byłego podwójnego mistrza UFC.

Ponadto McGregor po walce pojawił się w ringu. Była też rozmowa z Irlandczykiem, który wyznał, że czeka go starcie z Michaelem Chandlerem, a w przyszłości starcie z Justinem Gaethje oraz trylogia z Nate’em Diazem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis