Matt Mitrione vs. Sergei Kharitonov 2 na sierpniowej gali Bellatora

Po bardzo bolesnym i niefortunnym zakończeniu pierwszsej walki, Matt Mitrione i Sergiei Kharitonov zmierzą się w klatce ponownie.

Jak ogłoszono podczas piątkowej gali Bellator 222, dwóch zawodników wagi ciężkiej da walkę wieczoru gali Bellatora, która 24 sierpnia odbędzie się w Bridgeport w stanie Connecticut.

Pierwsza walka obu zawodników odbyła się w lutym i zakończyła się po 15 sekundach po kopnięciu Kharitonova przez Mitrone w… krocze. Rosjanin po przyjęciu tego nieplanowanego ciosu nie był w stanie kontynuować pojedynku. Ostatecznie pojedynek ten zakończył się no-contest.

Mitrione (13-6, 1 N/C) będzie szukał pierwszej wygranej od ponad roku. Ostatnią wygraną Amerykanina było starcie Royem Nelsonem w ćwierćfinale turnieju wagi ciężkiej Bellatora. Później jednak został on zdominowany przez późniejszego zwycięzcę całego cyklu – Ryana Badera.

Kharitonov (28-6, 2 N/C) z kolei jest niepokonany od siedmiu walk. Ostatnią porażkę poniósł on w swoim debiucie w Bellatorze, który miał miejsce w listopadzie 2016 roku. Wówczas został znokautowany przez Javy Ayalę.