MMA PLNajnowszeKSW“Matrix” przed hitową galą XTB KSW Epic: Będzie krew, będziemy pracować łokciami!

“Matrix” przed hitową galą XTB KSW Epic: Będzie krew, będziemy pracować łokciami!

Popularny “Matrix” czyli Michał Królik przed hitową galą XTB KSW Epic wypowiedział się o swojej walce, którą stoczy podczas tego jubileuszu polskiego giganta.

KSW Epic

Przypominamy, że gala XTB KSW Epic z walką wieczoru w postaci starcia bokserskiego między Mamedem Khalidovem a Tomaszem Adamkiem odbędzie się 24 lutego w Arenie Gliwice. Impreza ta będzie częścią jubileuszu dwudziestolecia istnienia Federacji KSW.

Bilety na XTB KSW Epic w sprzedaży na ebilet.pl

Galę będzie można oglądać w systemie PPV na stronie kswepic.tv.

“Matrix” przed hitową galą XTB KSW Epic: Będzie krew, będziemy pracować łokciami!

Michał Królik w walce na zasadach muay thai zmierzy się z Václavem „Bad Boyem” Sivákiem. Jak sam zapowiada – kibice mogą spodziewać się krwawego i efektowego pojedynku:

“Robię to całe życie. Jestem zawodnikiem stójkowym i kocham ten sport. W tej dyscyplinie czuję się najlepiej, najlepiej mi to wychodzi. Cieszę się, że dostałem od KSW szansę pokazania się na tak dużej gali. Krew będzie na pewno. Będziemy pracować boksersko i łokciami. Rywala mam solidnego, więc zapowiadają się fajerwerki od samego początku.”

Michał „Matrix” Królik jest bardzo doświadczonym zawodnikiem sportów uderzanych. Ceniony kickboxer zdobył między innymi tytuł amatorskiego mistrz świata WAKO oraz tytuł zawodowego mistrz świata WAKO Pro.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis