MMA PLNajnowszeFAME MMATyburski wpadł w szał! Konfrontacja z Pasternakiem: Możemy bić się tutaj! [WIDEO]

Tyburski wpadł w szał! Konfrontacja z Pasternakiem: Możemy bić się tutaj! [WIDEO]

Paweł Tyburski udzielił nam bardzo emocjonalnego wywiadu, w którym m.in. nie krył zażenowania poziomem walki Michała Pasternaka z Normanem Parkiem.

Tyburski wpadł w szał

Paweł Tyburski grzmiał po walce Michała „Wampira” Pasternaka z Normanem „Storminem” Parke, podważając poziom tego widowiska. Co więcej, nawoływał do rewanżu z Pasternakiem, twierdząc nawet, że tym razem zdoła pokonać Michała. Oberwało się także organizacji FAME, gdyż Paweł nie został wpuszczony do klatki, by oficjalnie wyzwać byłego zawodnika ONE CHAMPIONSHIP do pojedynku.

Na wyzwanie Pawła błyskawicznie odpowiedział „Wampir”, ponieważ akurat stał obok i udzielał wywiad Hubertowi Mściwujewskiemu. Pomiędzy panami doszło do małej sprzeczki słownej, która zwieńczona została F2F. Całość możecie zobaczyć poniżej:

Ostatecznie Michał wyraził wstępne zainteresowanie walką z Pawłem Tybruskim. Kiedy? Prawdopodobnie na FAME 21, czyli w maju. Po walce Norman zrzucił pomysł, aby zorganizować pojedynek 2 vs. 2: Parke-Pasternak kontra bracia Tyburscy. Jednak na ten moment bardziej realną opcją wydaje się rewanżowe starcie Michała z Pawłem.

ZOBACZ TAKŻE: Ferrari i Alan Kwieciński wpadli na siebie po FAME 20. Wyciekło wideo pokazujące ich spinę [WIDEO]

To tylko krótki fragment z całego wywiadu, który znajdziecie na naszym kanale YouTube – MMAPLtv. Zachęcamy!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis