MMA PLNajnowszeMateusz Chińczyk RębeckiMateusz Rębecki przed debiutem w UFC: Chcę pokazać to, co włożyłem w siebie, w swój rozwój

Mateusz Rębecki przed debiutem w UFC: Chcę pokazać to, co włożyłem w siebie, w swój rozwój

W nadchodzący weekend Mateusz Rębecki zadebiutuje w oktagonie największej organizacji MMA na świecie. “Chińczyk” zwany teraz “Rebeastim” przed debiutem w UFC gościł w programie Koloseum na Polsat Sport.

Mateusz Rębecki przed debiutem w UFC

Tam zapowiadał swoją walkę i opowiadał o przygotowaniach, które przeprowadził w amerykańskim klubie ATT.

Mateusz Rębecki przed debiutem w UFC: Chcę pokazać to, co włożyłem w siebie, w swój rozwój

Przypominamy, że Rębecki zadebiutuje w UFC w najbliższą sobotę na gali w Las Vegas. Rywalem Polaka będzie inny debiutant – Nick Fiore. 25-letni Amerykanin jest niepokonany w zawodowych startach.

Rębecki natomiast porzucił organizację FEN i poszedł podbijać świat. Postawił wszystko na jedną kartę i teraz chce pokazać to w oktagonie:

“Zobaczymy jak walka się potoczy. To wszystko jest – jak to się mówi – do pierwszego ciosu. Chcę pokazać po prostu jakim jestem zawodnikiem. Żeby pokazać to, co włożyłem w siebie, w swój rozwój. Chcę to przełożyć w klatce. Każdy zawodnik by tak chciał. Bo jeśli – czysto hipotetycznie – trafiłbym na lepszego zawodnika i bym przegrał, ale wiem, że dałem z siebie 100%, to w tym przypadku też chciałbym, żeby było tak, że dałem z siebie wszystko.”

Cała rozmowa z Mateuszem Rębeckim w programie Koloseum do sprawdzenia TUTAJ -> Mateusz Rębecki przed debiutem w UFC

Zobacz także:

Ferrari w strachu? Kamil Łaszczyk pokazuje szybkość przed ich walką na FAME 17 [WIDEO]

Amadeusz “Ferrari” Roślik może zacząć etap bycia w strachu? Jeden z najpopularniejszych freak fighterów w Polsce już 3 lutego zmierzy się z zawodowym pięściarzem Kamilem Łaszczykiem w walce, która będzie walką wieczoru gali FAME 17.

Martin Lewandowski o krytyce walki wieczoru XTB KSW 78 przez fanów: Nie wiem czy to walka mało interesująca! Co wy na to?

Martin Lewandowski był gościem dziennikarza TVP Sport Patryka Prokulskiego i opowiedział m.in. o krytyce walki wieczoru nadchodzącej gali XTB KSW 78 przez fanów.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis