MMA PLElite FightersMateusz Murański przed walką z Warszawskim Dresikiem: Trener zrobił ze mnie gościa gotowego na wojnę

Mateusz Murański przed walką z Warszawskim Dresikiem: Trener zrobił ze mnie gościa gotowego na wojnę

Mateusz Murański opublikował fragment treningu przed walką z Warszawskim Dresikiem, do której dojdzie już 31 lipca na gali Elite Fighters 1. “Muran” jest przekonany na 99%, że wyjdzie z tej konfrontacji zwycięsko.

Murański szlifuje swoje stójkowe umiejętności pod okiem trenera Jacka Rumniaka i po tych przygotowaniach czuje, że Warszawskiego Dresika w klatce rozniesie.

Mateusz Murański przed walką z Warszawskim Dresikiem: Trener zrobił ze mnie gościa gotowego na wojnę

“Dopiero dzisiaj , z racji zajętości na planach , oraz masy pracy przy innych projektach , zacząłem na poważnie ostatnie 3 tygodnie przygotowań u boku mojego trenera @jacek_rumniak , który zrobił ze mnie gościa gotowego na wojnę z każdym, co zdążyliście zauważyć przy moich dwóch ostatnich walkach.
Teraz 31 lipca na gali @elitefighters.tv stoczę swój 3 pojedynek z @warszawski_dresik i jestem w 99% ( bo zawsze trzeba zostawić ten 1 % , bo jak to mówią pycha kroczy przed upadkiem )
przekonany, że wyjdę z tej walki zwycięsko ,i będziecie mega usatysfakcjonowani z przebiegu tego pojedynku 👊👊💪” – napisał na Instagramie.

Będziecie oglądać galę Elite Fighters 1? Na kogo stawiacie w tym pojedynku?

Zobacz także:

Conor McGregor wynoszony na noszach po UFC 264 [WIDEO] Oglądaliście?

To zakończyło się nie tak, jak Irlandczyk planował – Conor McGregor wynoszony na noszach po minionej właśnie gali UFC 264.

Jake Paul wyśmiewa McGregora. Podał nową stawkę dla Irlandczyka w ich potencjalnej walce! Będzie taka walka?

Youtuber Jake Paul wyśmiewa Conora McGregora. Zrobił to przed i po minionej gali UFC 264, gdzie Irlandczyk ponownie musiał uznać wyższość Dustina Poiriera, z którym przegrał drugą walkę z rzędu.

KSW 62 – rozpiska, transmisja, godziny rozpoczęcia gali

Już 17 lipca w studiu w Warszawie odbędzie się gala KSW 62. Wydarzenie dostępne będzie w systemie PPV.