MMA PLNajnowszeMurańskiMateusz Murański ma już zaplanowaną następną walkę! ”Rywal będzie ode mnie cięższy o 15 kilogramów”!

Mateusz Murański ma już zaplanowaną następną walkę! ”Rywal będzie ode mnie cięższy o 15 kilogramów”!

Będzie tak jak zapowiadał! Mateusz Murański w mediach społecznościowych zdradził, że swój trzeci pojedynek w mieszanych sztukach walki stoczy jeszcze w wakacje. Co ciekawe jego przeciwnik ma być… 15 kilogramów cięższy!

Murański
Foto: FEN

Murański swój debiut odnotował piętnastego maja na jubileuszowej gali FAME MMA 10, gdy po emocjonującym pojedynku przegrał z Arkadiuszem Tańculą. Mateusz w krótkim odstępie czasu wystąpił na Fight Exclusive Night 34. ”Muran” w tym starciu pokazał się z jeszcze lepszej strony. Po 3-rundach udało mu się wygrać na punkty z ”Epic Cheat Mealem”. 

Murański zapowiada następną walkę!

Mateusz Murański w mediach społecznościowych poinformował, że już pod koniec lipca stoczy swoją trzecią walkę w MMA. Przeciwnik ma być od niego piętnaście kilogramów cięższy!

Nie zwalniany tempa i już pod koniec lipca moja kolejna walka w klatce , mam duże plany związane z tym sportem , chociaż wiem ze na dzień dzisiejszy od zawodowca dzielą mnie lata świetlne , ale liczę ze w świecie freak fightów mogę jeszcze wiele pokazać , tym razem mój rywal będzie ponad 15 kg cięższy i będzie to niezły bitny zbój , ale nie boje się takich wyzwań. Myśle ze będzie to najtrudniejszy rywal z moich dotychczasowych , w tym roku zamierzam stoczyć jeszcze 3 walki , w tym rewanż z arkadiusz_tancula w którejś w freakowych organizacji, gdzie nasza pierwsza walka została okrzyknięta najbardziej krwawa w historii @famemmatv , nie chce już wchodzić w temat sędziów którzy zabrali mi 5 decydujących sekund w 3 rundzie i zabrzmiał gong kiedy mówiąc kolokwialnie biegłem na Arka , z decydującym uderzeniem ale ktoś sprytny w ostatnim momencie to przerwał, i nie , mówię tutaj o sędziach… powinna być dogrywka ja byłem na nią gotowy a mój oponent już leżał pod tlenem i nie był gotowy nawet się podnieść , z tego co wiem to reperkusją tej walki było to że ma teraz duże problemy ze zdrowiem, wiec jeżeli wspomniane wyżej zdrowie Arka Tańculi na to pozwoli , to trzeba będzie zrobić rewanż bo tak na prawdę nie wiadomo kto wygrał w tej walce , a fanom freakowych walk należy się taki rewanż. Coś Wam powiem solówka kończy się wtedy kiedy jeden nie może wstać , a w naszej walce leżący był tylko jeden.

Zobacz także:

Łukasz Jurkowski: Porażka oznacza, że już nie mam czego szukać w tym sporcie! Dobra decyzja?

Łukasz Jurkowski (17-12) w Trójmieście stoczy swój czwarty pojedynek po powrocie. ”Juras” pokazał charakter, a nawet miał szansę, aby przechylić szalę na swoją korzyść w starciu z Mariuszem Pudzianowskim (15-7). 40-latek zapewnia, że to był jego ostatni występ.

Don Kasjo kusi kolejną walką: Zawsze ten sam, na***any, uśmiechnięty, szczęśliwy! To kto następny?

Bohater jednej z najgłośniejszych walk w ostatnich miesiącach w Polsce Don Kasjo kusi kolejną walką, którą najprawdopodobniej stoczy w organizacji FAME MMA.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis