MMA PLNajnowszeUFCMateusz Gamrot znowu to zrobił! Kolejny dziennikarz ofiarą jego techniki!

Mateusz Gamrot znowu to zrobił! Kolejny dziennikarz ofiarą jego techniki!

Mateusz Gamrot znowu to zrobił! Były podwójny mistrz KSW, a obecnie jeden z czołowych zawodników wagi lekkiej największej organizacji MMA na świecie – UFC prawie udusił kolejnego już dziennikarza! Wszystko przez technikę, którą na nich prezentuje!

Mateusz Gamrot

“Gamer” aktualnie przygotowuje się do walki z byłym mistrzem wagi lekkiej – Rafaelem dos Anjosem. Starcie polsko-brazylijskie odbędzie się na gali UFC 299: O’Malley vs Vera 2, która odbędzie się już 9 marca.

Dla Polaka starcie z RDA to szansa na trzecią wygraną z rzędu i zbliżenie się do potencjalnej walki o pas wagi lekkiej UFC.

Mateusz Gamrot znowu to zrobił! Kolejny dziennikarz ofiarą jego techniki!

Aktualnie Gamrot jest w mocnych przygotowaniach do nadchodzącego starcia z Brazylijczykiem. O przygotowaniach tych przekonał się m.in. dziennikarz Artur Mazur, który na swoim kanale Klatka po klatce zaprezentował materiał z cyklu “Dzień z Mateuszem Gamrotem”, gdzie pokazał jak zawodnik z Poznania trenuje.

Dziennikarz podczas nagrywki materiału… padł ofiarą Gamrota! Polak zaprezentował na nim swoją popularną technikę kończącą.

Sytuacja – przynajmniej sprzed ekranów – wyglądała na bardzo poważną. Sprawdźcie sami:

Co ciekawe, pierwszą ofiarą Gamrota prezentującego powyższą techikę był dziennikarz Kanału Sportowego – Maciej Turski. Tamtą sytuację można przypomnieć sobie odpalając poniższy materiał:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis