MMA PLNajnowszeBoksJest nagranie sparingu Tysona Fury! Właśnie wtedy doznał kontuzji! [WIDEO]

Jest nagranie sparingu Tysona Fury! Właśnie wtedy doznał kontuzji! [WIDEO]

W sieci szybko pojawiło się nagranie sparingu, w którym Tyson Fury doznał kontuzji. Tym samym kolejny raz próba zorganizowania hitowego pojedynku z Oleksandrem Usykiem kończy się fiaskiem. ”Król Cyganów” zabrał już głos i zapewnił, że jest w świetnej formie oraz czeka na nową datę.

Fury

Na Brytyjczyka spadła duża krytyka, lecz on nie zamierza się poddawać i już w tym momencie czeka na nowe informacje, bowiem jest mocno zmotywowany przed walką z Ukraińcem.

Przy ostatniej walce Usyka we Wrocławiu nie brakowało dyskusji. Największe kontrowersje pojawiły się w piątej odsłonie, gdy sędzia jeden z cisów uznał za nieczysty i Usyk dostał oczywiście czas, aby na spokojnie dojść do siebie. Wielu internautów uważa, że był to przepisowy cios w korpus, a Usyk w sytuacji kryzysowej ”udał aktora”. Koniec nastąpił w dziewiątej odsłonie, gdy Ukrainiec zastopował Daniela Duboisa.

Jest nagranie!

W sieci szybko wyszło na jaw nagranie sparingu Tysona Fury. Brytyjczyk doznał kontuzji, która wyklucza go z pojedynku z Oleksandrem Usykiem.

Miało do niej dojść już siedemnastego lutego w Arabii Saudyjskiej. Cała gala została odwołana.

Nagranie sparingu poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis